Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, egészséges a szőrös...

Fiúk, egészséges a szőrös felsőtest? Vagy érdemes borotválni?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok de már 14-15 éves korom óta szőrösödik szinte az egész testem. Ez néha nagyon tud zavarni, főleg természetesen (nem borotvált) szőrtelen mellkasú fiúk társaságában. Kétszer estem eddig neki borotvával, de az irritáló szúró érzés ahogy nő vissza rosszabb volt mint előtte, illetve hallottam olyanról hogy minél jobban borotválom annál jobban nő vissza...


Érdemes és egészséges meghagyni ilyennek amilyen, vagy jobb időszakosan ritkítani rajta?



2014. okt. 22. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Aki igazi férfinek vallja magát ,azt ilyesmi nem zavarja .

A szőrzet is testünkhöz tartozik .

2014. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy neked kényelmes...nem egészségtelen, hanem genetikailag ilyen vagy.

Ha nagyon zavar, akkor borotváld, de ha nem zavar, akkor felesleges.


Az, hogy minél többet borotválod, annál jobban nő, meg annál erősebb lesz, meg hasonlók, tévhitek.

2014. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a szőrös mellkas, mert férfias. Hülyeség, hogy a pasik meztelen csigák akarnak lenni. Persze ha testépítő vagy, akkor oké, hogy leborotválod, de egyébként teljesen felesleges.
2014. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd karban. Nem kell borotválni főleg ha nem jó érzés utána. Egyszerűen vegyél egy testszőrnyírót vagy hajnyírót különböző hosszúságú fejekkel és nyírd le ahogy jónak látod. Rendezettnek, igényesebbnek fog tűnni.
2014. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Ne borotváld. Úgy férfias, ahogy van, szőrösen!
2014. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látom az 5 ös is azt vallja ,amit én .Hogy borotválások után jobban nő e,erősebb lesz e,majd borotválások után megtapasztalod.Még sem annyira tévhit,mint irják .

1 voltam.

2014. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szőrös és zavar,ezért én borotválom,vagyis testszőrnyírózom. Nem divat,vagy ilyesmi az oka,egyszerűen kipróbáltam és jobb így.Sajnos nekem elég gyorsan nő,így szinte mindig borostás,mert azért nem csinálom minden nap.
2014. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

más a nagyon szőrős,ami dzsungel kategória és más az amikor férfisan de egészséges módon szőrős.


Vannak akik a szőrős pasikat szeretik.A teljesen lecsupasztott test is nagyon gáz tud lenni.


Ha nem nagyon zavar akkor hagyjad békén,ha nagyon szőrős és zavar akkor menjél kozmetikushoz,bár a gyanta az tud fájni.

2014. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!