Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van okom aggódni vagy normális...

Van okom aggódni vagy normálisak a méretek illetve amiket írok? Infok lentebb.18/F

Figyelt kérdés

Szóval először méretek: nyugalmi 8cm ,vastagság (vonalzoval felé téve)2-3.

Merev: 11-12cm , vastagság 3,5cm Ez kevés vagy szégyelni való pl. lány előtt sexnél...van barántőm azért kérdezem lassan eljutunk odáig és tartok tőle hogy mit fog szólni. Őszinték legyetek pls!

További kérdéseim: A jobb herém kisebb majdnem fele a balnak, ill. néha eltunik "felcsuszik" , mi az orvoslása ill. mi a gond?

Másik: fitymafékem rövid, fáj a beavatkozás?

Az létezet hogy a lila makkom alatt a bőr? inkább mintha az ér lenne megdagadva nem nagyon kicsit csak de látszik lilás szine van?!

Bocs a sok kérdésért!


2010. jan. 25. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát érdekes én 14 éves vagyok és nyugalmiba vagy 5-6 de mereven vagy 15 cm

Nem lehet h merevedéssel van gond:O?

2010. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
53%
szerintem ez sajnos kicsinek számít. talán megpróbálkozhatnál valamiféle potencia növelővel (növelné a vérbőséget), vagy menj urológushoz, hogy ő mit mondana, mivel próbálkozhatnál.
2010. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
testileg mennyir vagy érett? úgy értem vannak jelek. szőrösödsz már rendesen mindenhol? mutálás megvolt? lehet későn érő típus vagy és akkor még nőhet a farkad bár még egyébként is.. nem lesz semmi gond elég lesz 12 cm csak majd jól használd, hogyha a lánynak meg nem tetszik akkor nem is szeret téged igazán. remélem nem szedsz semmilyen tesztoszteron fokozót mert az megállít a növésben.. ja és szerintem a here felcsúszásával jobb orvoshoz menni. a fitymafék rövidségét is megmutathatod neki és ha műteni kell nem tudod, hogy neked fájni fog-e, nekem fájt! (részleges körülmetélés)
2010. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Pajtás!


1.) Tudod hány gyerek aggódik emiatt, hogy nem megfelelőek a méreteik? De aztán beszélgetünk egy kicsit, elmesélek nekik egy pár sztorit, amit a való életben is láttam, tapasztaltam... és rájönnek, hogy hülyeség aggódni a méreteik miatt. :-)


Íme egy: Egyik haveromnak=Kollégámnak lankadva 1 cm, mereven nem tudom, nem láttam, de boldog házasságban élnek és a feleségén nem látszik, hogy kielégületlen lenne. Ő maga sem problémázik ezen. Megkérdeztem, az asszonyt így is elviszi a csúcsra... (EGY CENTI!!!)

Akkor te meg mit parázol a méreteden???

A "G"-pont (hüvelyi) orgazmushoz elég 5 centi fütyihossz is... :-)

E "bekötött fejű" srácon kívül még lega 2-3 srácról tudom, hogy hasonlóan pinduri mérettel vannak megáldva, egyiknek sincs önbizalomproblémája. Hozzájuk képest te egy "isten" vagy méretileg


Voltaképpen nem pusztán a vastagság a legérdekesebb adat, hanem a kerület, de ennek is csak akkor van jelentősége, ha a csaj nyílása szűkebb, mint a csávó bráneréé. Ezt pedig a vastagság, sem a vonalzó nem árulják el... (A vonalzók egyébként csalnak 4-6 mm-t, ami a "0." előtt található holthossz.)


Aztán...

Másoknak pigmentproblémái vannak, esetleg szűkülete, ferde pénisze, mégsem omlanak össze lelkileg, hanem szembenéznek félelmükkel és ha le7, akkor megoldják.

Csak akkor lehetsz boldog, ha van önbizalmad, de ehhez az kell, hogy elfogadd magad úgy, ahogy vagy.


Ami meg a lányt illeti, sztem ő nem zollstockkal fog várni az ágyban. Ha tényleg szeret, őszintén, szívből, akkor őt jobban fogja érdekelni az, hogy neked örömet szerezzen, mint az, hogy mik a szépséghibáid. Ha működik a cerkád, onnantól gond nincs! :-)



2.) Ingázik a jobb heréd? Hová bújik? A hasüregbe, vagy az ágyékcsatornába?? :-[


3.) A féked meddig engedi hátra a fitymádat?

4.) [i]"Az létezet hogy a lila makkom alatt a bőr? inkább mintha az ér lenne megdagadva nem nagyon kicsit csak de látszik lilás szine van?!"[/i]

>> Ez a kérdés számomra nem ért7ő. Fogalmazd át, mert ha végigolvasod, sztem te sem értenéd, mit írtál... (:-T (A makkod alapból lila... Milyen érről beszélsz? Hol?)



Egyelőre ennyi. Várom a válaszaidat...!

Üdv: EE

2010. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Működni működik a cerka, csak kicsi és hát vékonynak is találom. A jobb here felcsuszni szokott a lágyék részhez tehát a hasam alatt lévő rész. De a jobb ami csinálja kisebb is mint a bal észrevehetően. A fék az makk alá engedi de csak szemből hátulról nem teljesen. A lila folt meg a "bőrén" van a végén, olyan mintha az ér lenne megduzzadva kcisit de ez csak egy helyen van. Várom válaszotokat:)! urológushoz sajnos szégyellek elmenni ilyen mérettel:S
2010. jan. 27. 17:09
 6/16 A kérdező kommentje:
Testi érettségről annyit hogy lábam, hónalj, nemi szervnél szőrös, kezem kevésbé de ott is van. Arcnál meg hát ha nagyon megnézem, csak akkor látszik amúgy igy nem tehát semmi bajusz vagy akármi. :(
2010. jan. 27. 17:14
 7/16 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Ambivalensen (ellentétesen) fogok fogalmazni veled kapcsolatban.

Az ambivalenciát az okozza, hogy véleményem szerint egyre több fiatal nem tudja rendesen megfogalmazni a problémáját. Amit megint leírtál, annak egy része használható csak. A másik része abszolút értelmez7etlen, 1xűen a megfogalmazás miatt nem derülnek ki az infók.


Annyit értettem, hogy: Működik a cerkád, ám önbizalomproblémáid vannak a méreteid és a vastagságod miatt. A jobb heréd vmiért rendszeresen a jobboldali lágyékcsatornába ingázik fel.



Na de ez mi?? >>

"A fék az makk alá engedi de csak szemből hátulról nem teljesen. A lila folt meg a "bőrén" van a végén, olyan mintha az ér lenne megduzzadva kcisit de ez csak egy helyen van."

Nem akarlak beoltani Pajtás, de vagy én vagyok túl hülye, vagy te nem tudsz fogalmazni.



Ami miatt azonban némiképp tisztellek, az az, hogy őszintén és nyíltan felvállalod, hogy a méreted az oka, ami miatt nem fordulsz orvoshoz. Tehát tisztában vagy a problémád okával, csak nem mered megoldani. Igaz, hogy ez gyávaság, de megfelelő hozzáállással ezt a gátlásodat is legyűr7ed. Mivel mind a rövid fékedet, mind az ingaherédet KIZÁRÓLAG az urológus-doki tudja orvosi beavatkozással rendbe hozni, tehát merj szembenézni vele, meg a félelmeiddel!


Ennyit tudtam tenni érted Pajtás!

Az előző hozzászólásom 1. pontját pedig olvasd át többször, alaposan, és emésztgesd, mert 10 centi még mindig jobb mint 1 centi... (Ő.o)

Ugyee??


Üdv: EE

2010. jan. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

>>... Azt hiszem mindkettő...:

Én is hülye voltam, félreértettem, te viszont kihagytad a mondat tárgyát, és nem tördelted szét új sorokba a témákat, több témát egy sorban olvasni, kiegészítő írásjelek nélkül roppant félreérthető,... emiatt nem tudtam értelmezni... idő kellett hozzá, mire rájöttem. >:-T


"A fék a(-z) makk alá engedi (A FITYMÁT!!!,) de csak szemből(,) hátulról nem teljesen. A lila folt meg a "bőrén" van a (FITYMA) végén, olyan mintha az ér lenne megduzzadva kcisit(,) de ez csak egy helyen van.



Tehát összegezve MINDENT még1x, HELYESEN ...

--> Működik a cerkád, ám önbizalomproblémáid vannak a hímvessződ mérete és a vastagsága miatt, ami gátlásossá tesz.

--> A jobb heréd vmiért rendszeresen a jobboldali ágyékcsatornába ingázik fel.

--> A fék hátulról nem, csak szemből engedi a makk mögé húzni a fitymát.

--> A fitymád végén van valami lila folt, amiről nem tudod, hogy micsoda!? Az ér azonban megduzzadt.


Erről van szó?

(Ugye, így különszedve, új sorokban tördelve, kiegészítő írásjeleket használva mennyivel értelmezhetőbb és áttekinthetőbb minden, Pajti? <:-) )

(Részemről bocs az előző hsz-ban írottakért! Bízom benne, hogy megérted, miért akadtam ki!?)



És ami miatt nem mersz orvoshoz fordulni, az az, hogy szégyelled magad, mert szerinted az urológus szakorvos, -- aki naponta legalább 40-50 péniszt vizsgál, -- majd pont a tiédet fogja kiszúrni, minősíteni, lekicsinyelni. Igaz?


Tudod, azt nem fogom fel, miért akarja mindenki, hogy "csinos" pénisszel akar odaállítani az urológushoz!? Én inkább akkor aggódnék ezen, ha jó benyomást akarnék tenni a barátnőmre. De az urológus csak orvos, számodra csak annyi jelentősége van a személyének, hogy megoldja a problémádat, aztán utána el is felejtheted, ha akarod. Csak megbízol benne, de közömbös érzéseid vannak vele kapcsolatban.

Majd pont egy férfi/női orvos -- aki kötelességből nyúl hozzád odalenn -- pont a te farkadban fog gyönyörködni, neki akarsz a péniszeddel jó benyomást kelteni, mi? Nem őrültség ez??? Ő pont a hibákat, a rendellenességeket keresi, nem azt lesi, hogy milyen szép egy fütyi, meg hogy hogy néz ki...!

Szerinted mennénk mi férfiak urológushoz, ha meg lennénk elégedve a cerkánkkal??? (Ugye, hogy nem!??)


Márpedig a problémáidat... (rövid fék, inga-/rejtett jobb here) ...csak ő tudja orvosolni, más sajnos nem, és minél tovább vársz az orvossal, annál nagyobb az esélye annak, hogy a jobb heréd maradandó károsodást szenved, ami miatt nem fog spermákat termelni, és lehetséges, hogy emiatt ki kell venni. Ugyanis, ha a spermiumok a herékben úgy kb. 34°C-on termelődnek, ami az normális testhőmérséklethez képest 2°C-kal alacsonyabb. Ha a herék hőmérséklete megemelkedik, a spermiumok termelése lecsökken, ill. megszűnhet. Ezt hívják nemzőképtelenségnek vagyis (impotencia generandi-nak) Ez azonban csak a jobb oldalon veszélyeztet, de én a helyedben MIHAMARABB keresnék egy urológus szakorvost, akiben megbíznék, és elmennék hozzá megnézetni ezt.



A méretek, a vastagság miatt meg ne aggódj! A valamire való csajok úgyse azt nézik, hanem az arcodon a mosolyt, mert örömet szerezhettek neked, és ez fordítva is igaz!

A semmiből ne csinálj magadnak problémát!



Ha további aggályaid, kérdéseid vannak, akár itt, akár priviben is felteheted őket, ill. megbeszél7jük.

Üdv: EE

2010. jan. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaj, igazad van bocs a fogalmazásért. Az utolsó kommentetben leírtak alapján áll a dolog, azzal a kivétellel hogy az a lila folt nem folt, hanem lila színű az ér vagyis ilyen erős kékes. Magyarán kivan dudorodva egy kis helyen az ér? Ez jelent gondot?
2010. jan. 28. 07:50
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nem okoz panaszt, nincs vele probléma, nem gyulladt be, akkor nem kell foglalkoznod vele.


EE

2010. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!