Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normálisak ezek az arányok?

Normálisak ezek az arányok?

Figyelt kérdés
13éves vagyok és 188cm körül, 60kg, de én vagyok a suliba a legmagasabb, ez szerintem nem valami normális
2011. máj. 4. 14:28
 1/3 anonim válasza:
100%
nem biztos hogy gyökérség, tény hogy ez is lehet, de elég ritka, de ha eddig ez nem okozott problémát, és orvos sem gyanít semmit, akkor valószinű csak magas növésű vagy :) szüleid milyen magasak?
2011. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háát a szüleim már mind alacsonyabbak nálam, de ők már 50év felettiek mind ketten... De amikor elkezdtem nőni akkor teljesen szét repedt a hátam, mintha ostorral vertek volna el. Egy-két csík még mindig ki jön, amúgy szerintem már megint nőttem mert aki eddig magasabb volt nálam a suliba(1ember) ma oda mentem hozzá és láttam, hogy már kisebb:O Amúgy 2. hozzászóló, ez most vicc? Azt még el is hiszem, hogy olyan magas vagy de akkora sújt kicsit nehéz összeszedni főleg állandó növés alatt. Vagy te alapból ilyen nagy termetű vagy?
2011. máj. 4. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
A bátyám az 178 cm volt 13 évesen és ő is 60 kg,fél év múlva megint nőt és 2 m magas lett,szóval simán magas nővésű vagy.Apám meg 182 cm.Az hogy alacsony a súlyod a magasságodhoz az nem gáz,mert nagyon fiatal vagy és idővel úgyis hízni fogsz.Van ilyen hogy valaki ilyen korán ilyen magas,csak ritkább.Nézd meg milyen magas lányok vannak újabban,egy csomó 182 cm-t láttok pedig 8év alíg volt magas lány,most meg magasabbak mint sok fiú.
2011. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!