Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj a herémmel?

KoviAti kérdése:

Mi lehet a baj a herémmel?

Figyelt kérdés
kb 2 hete figyeltem fel rá hogy elkezdett enyhén fájni a herezacskómban valami, úgy mint amikor valakit tökönrúgnak labdával csak nem olyan erősen és picikét mintha lüktetne... ma megint felfigyeltem rá így hát megtapogattam fürdésnél magam és nekem az egyik ondóvezeték mintha meg lenne vastagodva a másikhoz képest (ez csak most tűnt fel nekem (pedig minden este úgy alszok el hogy a gatyámban van a kezem :D))... naponta legalább egyszer önkielégítek de sem az ondón (sem a vizalaten habár tudom hogy az nem onnan jön) nem láttam semmiféle változást... most éppen meg vagyok fázva ha ez számíthat... megmutattam anyának de ő azt mondta hogy szerinte nincs semmi baj csak most férfiasodom :D 18/F

2014. okt. 30. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán inkább visszeret tapinthattál, annak megvastagodása gyakori. Tompa lesugárzó fájdalom meg sok mindentől lehet, vastagbél huruttól. veseköves gondokon át egyebekig, amiket sokszor orvosilag sem lehet kellő korrektséggel diagnosztizálni. Általában a kisebb fájások sokszor nagyon szubjektívak és csak akkor jelentkeznek, ha az ember ellazult és magára figyelő állapotban van.
2014. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, herevisszér lehet. Többnyire baloldalt jelentkezik. Édesanyád ránézésre nem biztos, hogy észreveszi, mert nem mindig látszik, néha csak tapintható.

Nézesd meg urológussal!

2014. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne már 18 éves fiúként anyádnak mutattad meg?

előbb mutatnám spanomnak ha fater nincs de am ha azt érzed h jol jönnne egy megerősités akkor doki

2014. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fürdés közbe meleg víz hatására jobban kitapinthatók a dolgok. Én például mindent ki tudok tapintani a zacsiban. :) Ez ember függő.
2014. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!