Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormonkezelés ezért? Szerintetek?

Hormonkezelés ezért? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy női hormonkezelést kérnék.. Nem, nem vagyok meleg, se transzi. Hetero vagyok, egyszerűen csak szeretném, ha kevésbé szőrösödnék és kicsit magasabb lenne a hangom. Valahogy az a tipikus cuki fiú akarnék lenni akit úgy aranyosnak tartanak a csajok.. de így, ez kicsit nehéz.. SZóval ha el is kezdeném hol kéne abbahagyni? mert nem szeretnék arra ébredni hogy D kosaras melleim vannak.:o köszi előre is.

2014. okt. 31. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kezelést nem fogsz kapni.

Saját kísérletezést sem ajánlok, mivel nem lehet szabályozni, hogy csak a hangod és a szőröd változzon, de egyébként semmi másra ne legyen hatással.

Hormonokat egyébként sem ajánlatos szedni, még ha valaki beteg, akkor is ez utolsó megoldások között lehet, mivel nagyon rossz hatással van a szervezetre.

2014. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem azért vagy szőrös, mert túl sok tesztoszteront termel a szervezeted, hanem azért, mert ilyen géneket örököltél! A "tipikus cuki fiúk" hormonszintje nem tér el a tiedtől, csak nekik kevesebb szőrtüsző van a bőrükben, nem szőrös típusok.

A hormonháztartásod működésébe ok nélkül nem szabad beavatkozni, mert csak ártanál az egészségednek!

Fogadd el magad így!

2014. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítésre nem gondoltál?
2014. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha már mély a hangod azon már nem lehet segíteni

már n

megnőtt a gégéd, hosszabbak a hangszálaid

legyél vékony, semmi gyúrás

a hajad meg legyen olyan ami most divat, de ne az ecset

2014. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!