Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok, Xtrasizet...

16 éves vagyok, Xtrasizet szeretnék rendelni, mennyi idő alatt szállítják ki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne rendelj ismeretlen, használhatatlan dolgokat, hatása úgysem lesz.
2014. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltad? Vagy azért mondod ezt, mert mindenki ezt mondja?
2014. nov. 1. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a szerekkel, hogy nem ellenőrzött (gyógyszertári) forrásból származnak, így sosem tudhatod, hogy mi van bennük valójában (egészségre ártalmasak is lehetnek). A hatásosságuk pedig általában nem igazolt. Ráadásul te még serdülőkorban vagy!

Miért gondolod, hogy ilyesmire van szükséged?

2014. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert baj van a méretemmel... nincs önbizalmam emiatt... s kipróbálnám, mert szerintem használ
2014. nov. 1. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért, mekkora? Jobban jársz egy természetes pénisszel, még ha nem is 8 méteres, mint valamivel, ami nem működik, vagy ha valamivel tönkreteszed magad.
2014. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A többi hozzászólókhoz csatlakozva én is elmondom neked,azaz óvva intelek a megrendelésétől és főleg a használatától!megrendeltem és kipróbáltam.3-4alkalommal jó merevedésem volt,de nem méretbeni változások történtek.viszont a szivemet ugy felturbózta,hogy csaknem átmentem a szivrohamon.az utóhatás a szedés abbahagyása után,jelenleg nincs merevedésem!!!Az élettársam kételyek közt van,hogy előtte minden rendben volt a szexuális téren,a méret nem volt számára fontos.ez csak az kissebbségi érzésem diktálta a szer kipróbálását.Most orvoshoz járok kezelésre a szer káros mivolta miatt.a várva várt élmény,hogy FEKA leszek méretileg,elmaradt.Kérlek gondold át.szerintem neked is van párod valahol akinek ezzel a sajátosságoddal is megfelelsz majd.Üdv.Gaborov.
2014. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A fejedben kell rendet tenni ,és akkor minden rendben lesz.

Ezt irják neked a válaszolók ,csak kicsit hosszabban.

2014. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előttem szóló jól beszél. Fejben kell rendet tenni.

Mi az hogy szerinted használ? Mire alapozod ezt a véleményt? Azért, mert a honlapon ezt írják?


Nincsenek pénisz növelő szerek! Kicsit kellene átgondolni a dolgokat. Gomba mód szaporodnak ezek a "készítmények".

2014. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vaszily katalin ***** válasza:
1-2 nap.a párom mátol probálja ki.
2015. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A sok vértől megrepedeznek az erek a töködben, véraláfutásos lesz, úgy néz majd ki, mint egy véreshurka. Azzal ugyan meg nem keféled a csajod, nem is engedné. A kisebbik baj, hogy elfekélyesedhet, utána viszont nem lesznek többet tisztátalan gondolataid.
2015. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!