Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Natural Succeed tényleg...

Natural Succeed tényleg megnöveli a pénisz méretét?

Figyelt kérdés
S ha igen, 16 évesen megrendelhetem?

2014. nov. 2. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Azt hiszem igen, még nagyobb f..z leszel, mint eddig voltál.
2014. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Aha ,megnöveli. Már 4 es sor alakult ki ,több km hosszban érte.

Neked már nem fog jutni,na most mi lesz akkor .

2014. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az a fiú, aki nemrég ugyanezt kérdezte, csak akkor az Xtrasize nevű szerről?

A pénisz méretét nem lehet tablettákkal növelni! A hatásosságukat semmi sem igazolja, ráadásul sosem tudhatod, hogy mit szedsz be, mert nem ellenőrzött forrásból származnak. Kérdezz meg egy urológust vagy bármilyen független orvost!

Te reálisnak látod a Natural Succeed honlapján ígért akár 10 cm-es növekedést?

Miért gondolod, hogy erre van szükséged? Mekkora a péniszed?

2014. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
12.5 cm s igen Én kérdeztem... Nagyobbat szeretnék, hogy elfogadjanak, s ne röhögjenek ki... mert már röhögtek ki :(
2014. nov. 2. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elfogadni magad! Még serdülsz, tehát az sem teljesen biztos, hogy ez a végleges méreted!

De ha mégis, már ez a méret is elég ahhoz, hogy örömet szerezz vele.

Hidd el, hogy a lányok többsége nem vonalzóval a zsebében választ partnert! Ha egy lány ezért kinevetett, nem benned volt a hiba!

Amúgy milyen a testalkatod? Ha van a hasadon, szeméremdombodon egy kis fölösleg, az is eltakarhat valamennyit a méretedből.

2014. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sovány vagyok eléggé, 175 cm magas és 60 kiló
2014. nov. 2. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre akkor is bízd a dolgot a pubertásra! De ha nem is nőne tovább, akkor se legyenek gátlásaid és próbáld túltenni magad ezen a negatív élményen!
2014. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

;) probáld ki

2014. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!