Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vertikális erekció, ésatöbbi....

Vertikális erekció, ésatöbbi. Maradni fog?

Figyelt kérdés

Kinőhetem, vagy ilyen marad?

Nagyon idegesítő, ha nem érek hozzá, mereven kb 30°-os szöget zár be a hasammal, ha lefelé nyomom, kellemetlen. Kb vízszintesig megy, utána viszont fáj.


15 éves vagyok, nyugalmi állapotban kb 6 cm, mereven 15.

Érdekes, mert olyan emlékeim vannak pár évre visszamenőleg, hogy ugyanekkora volt, nem nagyon nőtt.

Nem vagyok szőrös típus, arcszőrzetem gyenge még, 2-3 hetente kell borotválni, mert akkor már csúnya.

Kicsik a heréim is, 3 cm körül lehetnek, de erre is úgy emlékszek vissza, mintha mindig is ilyen lett volna.


Lehetséges, hogy ezután fog beindulni a herék/pénisz növekedése és az intenzívebb szőrösödés is?

Ami ennek az egész késői érésnek ellentmond, az a magasságom, ami ugyanis 180 cm körül van.

Mit gondoltok?


Előre is köszönöm!



2014. okt. 31. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a saját növésciklusa és, hogy abban mikor van itt az ideje minek. Változni fog még.
2014. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A magassagodnak es az erettsegednek jo kozelitessel semmi koze egymashoz. 15 evesen a pubertas kellos kozepen vagy, semmi okod aggodni vagy epp szorongani, hogy nem szorosodsz vagy 'kicsik' a nemi szerveid.


Mellesleg kb. senkinek sem all derekszogben elore a penisze - mivelhogy a noi huvely sem epp derekszoget zar be a testtel.

2014. okt. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A péniszednek nem kell merőlegesen állnia a hasadhoz képest! A mérete nem kicsi. Megfelel a felnőtt átlagnak. Nem gondolod, hogy az elvárásaid túlzottak magaddal szemben?

Valószínűleg pár éve még nem ekkora volt. Lehet, hogy nem nőtt hirtelen vagy számodra látványosan, de biztosan növekedett. Ezekkel a méretekkel és magassággal talán nem is vagy későn érő. A testszőrzeted, arcszőrzeted a következő néhány évben még megerősödhet. De az is lehet, hogy felnőtt korodra sem leszel túlságosan szőrös. Ez a genetikádtól függ.

2014. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

minél kisebb szöget zár be a hasadhoz kepest, annál jobb


tényleg kicsik a heréid


még nőhet mindened hiszen csak 15 vagy

2014. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy felfelé áll a péniszed? Teljesen természetes, mindenkinek kicsit más szögben áll, és már felnőtt átlagos méretű. A lényeg úgyis a vastagság, de gondolom az is átlagos, azzal bőven ki tudsz elégíteni akárhány nőt.
2014. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy öregszel egyre kevésbé fog annyira függőlegesen állni.
2014. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne nekem is szinte tök hozzásimul a hasamhoz, és vízszintesig tudom lenyomni utánna nagyon fáj (15f)
2014. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
addig jó mig ilyen
2014. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!