Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most őszintén a kis pénisz...

Bigfec97 kérdése:

Most őszintén a kis pénisz nagy probléma?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és csak 12 cm-es a péniszem, szűz vagyok, de lehet,hogy most egy lánnyal akit szeretek elveszteném és félek, hogy nem tudom majd kielégíteni. Ezért nagyon önbizalom hiányos is vagyok és félek ha mások megtudják ezért fognak cikizni...

2014. nov. 3. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire én tudom, ez azért nem olyan kicsi, hogy gond legyen, kivéve, ha a lány optikailag csalódik.

Ha valóban icipici lenne, az azért már okozhatna gondot, nyilván, de az ekkorával már el lehet lenni. Ráadásul nemcsak a fizikai paraméterek számítanak abban, hogy elégedett lesz-e Veled a leányzó... Távolról sem.

2014. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Egyszer egy lány válaszolt egy méret kérdésre. 12 cm volt akkor is a méret. A lány elmondta, hogy az ő barátjának is 12 cm és nagyon boldogok vele. Ez lebegjen a szemed előtt.
2014. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem egy lány irta már,jobban élvezte a sexet ,mint nagyokkal .
2014. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen ezért önbizalomhiányod! Orvosi szempontból a 8-10 cm-nél kisebb péniszt tekintik problémásnak. A te méreted viszont már elég ahhoz, hogy örömet okozz vele a barátnődnek. Ha szeretitek egymást, nem néhány centin múlik majd a boldogságotok!
2014. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az ujjaddal ki tudod elégíteni, szal a 12 centi is elég

nem nagy, de ettől még lehetsz ügyes,gyengéd és a másikkal is törődő

2014. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. nov. 3. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy lókolbásszal is lehet sz*rul szexelni. Sőt, jellemzőbb, hogy a nagyobb péniszű férfiak teljesítménye és kreativitása kisebb az ágyban, mert arra számítanak, hogy a nagy méret mindenre megoldás lesz. Hát nagyon nem. Helyezd a hangsúlyt a technikára, keress neked megfelelő pózokat a neten. Vannak olyanok, amiket direkt kisebb méretű férfiaknak ajánlanak, mert jó mélyen be tudnak hatolni.
2014. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7%
Hát most őszintén 12 cm-rel mit akarsz? Kis pénisz - kis élvezet. Nagy pénisz - nagy élvezet. Ennyi! Nálam 17 cm alatt szóba se jöhet. 18/L
2014. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ezért te szakítanál valakivel?
2014. nov. 10. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!