Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom alatt azokat a kis...

A makkom alatt azokat a kis fehér pöttyöket nem lehet eltüntetni házi módszerrel?

Figyelt kérdés
A makkom peremén sorban vannak ilyen kis fehér pötty,mirigy féleségek úgy tudom ezek a PPP pöttyök teljesen ártalmatlanok,de engemet nagyon zavarnak.Kínosan érzem magamat más fiúk előtt nem is nagyon merek pl.fürödni előttük.Lányok nem tudom mit szólnának hozzá félek e miatt fognak elutasítani.És vannak a péniszemnek főleg a tövénél ilyen kis dudorok pattanás szerűségek ezek a Fordyce pöttyök ezek úgy tudom el fognak múlni és vannak módszerei az eltüntetésre.Elvileg szárító hatású dolgokat pl. fogkrémet kenni kell rá és az hámlasztó hatású ás lejön tőle.Nem tudom esetleg írhatnátok üzit ha nektek sikerült valahogy ezeket leszedni.A PPP-hez visszatérve az csak lézerrel szedető le,de olvastam olyanokat,hogy kézi szappannal kell napi 2x megmosni 1 hónapon keresztül.Nem tudom ez is,hogy igat-e erről is írhatnátok.Vagy ha van más módszeretek azt is megköszönném.Engem nagyon aggasztanak tudom,hogy hülyén hangzik,de szorongok emiatt és úgy érzem visszahúzódóbb lettem.Nem merek mással beszélni erről.Félek,hogy cikiznének vagy valamit mondanának.Ha van ilyen dolgotok nektek is írhatnátok privátot és beszélgethetnénk róla,hogy ti mit tennétek a helyemben vagy mit csináltatok ezekkel.

2014. nov. 5. 21:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy a here zacskómon is végig ezek a Fordyce pöttyök vannak tele van velük az egész.
2014. nov. 5. 22:02
 2/2 anonim ***** válasza:
A faggyúmirigyek a normál bőr alkotórészei. Bőrtípustól függően jobban vagy kevésbé látszódik. Senki ne fogja mikroszkóppal vizsgálgatni a szervedet. A herezacskón pedig szőrszálakkal vagy szőrszál kezdeményekkel együtt található, mert így képez egy funkcionális egységet.
2014. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!