Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 4 Hónapja lágyéksérv műtéten...

4 Hónapja lágyéksérv műtéten estem át, hálós technikával műtöttek. Normális, ha egy picit néha fáj még?

Figyelt kérdés
Illetve néha beleszúr a műtét helyén? Illetve a vágás duzzadtabb mint a másik oldalon. Dolgozom mellette, néha amikor pakolok akkor érzem, hogy mintha fájna, persze nehéz dolgokat még mellőzöm. Illetve, ha megfeszítem a hasfalam akkor a vágásnál úgymond jobban érzem, mint a másik oldalon.
2014. nov. 3. 23:09
 1/4 szamo77db ***** válasza:
Szerintem ez még eltart egy darabig. Nekem a jobb nagylábujjamról vették le a körmöt egyszer régen, egy nyáron, júliusban. És még karácsonykor is meg tudtam mondani, hogy változni fog az idő, mert a műtött lábujjam olyankor fájt. Vigyázz magadra, nehéz fizikai munkát ne végezz!
2014. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem milyen vágásokról beszélsz.Egyik oldalon duzzadtabb mint a másikon.Has megfeszitésének meg mi köze van ehhez,és itt is két oldalról beszélsz .A belső műtét helye fájhat még ,lassúbb a gyógyulás ,forradás .

Esetleg 2 oldali sérved volt ?

2014. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 év után is fájogat, bele-bele nyilal. Sajna el kell fogadni, hogy az idegpályák is megsérülnek ilyenkor és maradéktalanul nem fognak már helyreállni :/
2014. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sága válasza:
Engem márciusban műtöttek meg,de néha még most is érzem,voltam vele dokinál kb fél éve,azt mondta sokáig érzékeny lesz,még jobb időjós leszek mint bárki más.
2014. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!