Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hiszem aranyerem van....

Azt hiszem aranyerem van. Most merre hogyan? 20f

Figyelt kérdés

Ma vettem észre a fürdés közben egy borsónyi nagyságú csomót az ánusz közelében. érintésre kellemetlen szúró viszkető érzés. Kb két napja érzem a fájdalmat de nem mindig és eddig elfelejtettem megnézni, de most felfedeztem.

Patika vagy egyből urológus?



2014. nov. 7. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Urológus helyett inkább proktológia. De kezdetnek lehet, hogy a Reparon is megteszi, ami vény nélkül kapható!
2014. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gyakorta előfordul, nem kell feltétlenül orvos. Viszont ha pár hét alatt a csomó nem tűnik e, akkor meg lehet próbálni két ujj között összenyomni, mert a részben alvadt vér kisebb részekre szétesve könnyeben szívódik fel. A rendszeres, puha széklet, az erőlködés nélküli székelés biztosítás alapvető.
2014. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Proktológia. Ez nem az urológusra tartozik.
2014. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A #2-vel nem értek egyet, mert ugyan gyakran előfordul és népbetegségnek tekinthető, de igen csak célszerű szakembert felkeresni.
2014. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

21:12


En sem értek egyet!

2014. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez nem aranyér. Várj pár napot, valószínűleg elmúlik magától. A segged lyukát nézegetni sem nagyobb öröm, mint mutogatni.
2014. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én viszont a 2 vel értek egyet.Ahogy jön ez vissza tud húzódni .Kenőcsöt is csak akkor használnak erre ,ha fájdalmas ,és vérzik .Az orvos is csak végső esetben javasolja a műtét,kenőcsöt ír fel .
2014. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! akkor maradjunk egyenlőre a reparon kenőcs beszerzésénél?
2014. nov. 7. 21:57
 9/19 szamo77db ***** válasza:
Nézesd meg orvossal!
2014. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Változások!

Ma egyszer csak ugy éreztem, h nedves vagyok, megtöröltem és enyhén véres voltam. .. ez szinte biztos aranyér. Kérdés h kezeljem kenőccsel vagy azonnal orvos? nemtudom mennyire tud drasztikus lenni a dolog.

2014. nov. 9. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!