Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés Miskolcon?

Körülmetélés Miskolcon?

Figyelt kérdés
Frenulum breve (rövid fék) nevű elváltozás van a péniszemen, valamint a fitymám is túl hosszú, és zavaróan mindig visszacsúszik (szex közben is). Körülmetélés mellett döntöttem, de hallottam egyet s mást a miskolci kórházról, és vannak kétségeim hogy oda menjek. Jogosak a kételyeim? Tudtok miskolcon urológus/andrológus magánrendelőt? Esetleg árakat? Köszönöm!

2014. nov. 9. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Hosszú fityma miatt nem szoktak körülmetélni,csak a szűkület miatt .
2014. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A fiamnak 5 évesen csinálták meg eü problèmák miatt. Senkinek nem kívánom azt amin átment. A látvány borzasztó volt. 9!!! Hónapig felismerhetetlen volt.
2014. nov. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A körülmetélést nemcsak a szűk fityma, hanem a túlságosan hosszú fityma miatt is elvégzik, sőt, orvosi indikáció nélkül is megcsinálják általában, ha valaki azt kéri. Nagyon sokan megelőzésképpen, kozmetikai műtétként csináltatják meg, bármely életkorban elvégezhető. Nem hinném, hogy magánrendelés más, a műtét ugyanabban a kórházban történik, mint az OEP-s ellátásban.
2014. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Miskolcon ne műttess, nagyon rossz híre van az ottani urológusoknak, és nem ok nélkül!
2014. nov. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

tkm-et kerüld el szerintem,nincs rá szükség.Főlöslegesen ne tegyél magaddal ilyet.Van akiknek nem is tetszik a látvány és a tkm-es műtét teljes gyógyulási ideje 4-6 hét,a doki csak 1 hét táppénzre ír ki és legalább 2 hétig a seb gennyesedik tehát a kötözést át kell napota többször cserélni,tehát jobb valamilyen szünidőre tervezni.


Jogos kételyek és ne metéltesd magad körül!Van más mód,a féket gyorsan megcsinálják,de a metélést kerüld el.

2014. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Update:

Megcsináltattam a teljes körülmetélést Bp-en, gyorsan (2-3 hét alatt) teljesen rendbe jött és nem volt olyan szörnyű. A kötést másnap levették, és semmi dolgom nem volt vele, csak betadine-nal átmosni párszor naponta.

Utolsó hozzászólónak: Azóta is minden rendben, a heg szépen vékonyodik és a szex is sokkal jobb :)

2015. márc. 25. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Akkor szerencsés voltál,ennek örülök,de kár érted és hogy így elsietted.

Elég sokaknak meg van a véleményük és az első gondolat,férfiaknak meg főleg ha metêlt szót hallják és nem az fog eszêbe jutni hogy magyar.

2015. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem hogy ezzel mire szándékozol célozni. Mi köze a metéltségnek az állampolgársághoz? (azt hittem ennél már jóval érettebb a társadalom hogy "metéltség=zsidóság", főleg hogy még ennek sincs köze ahhoz hogy magyar e az illető vagy sem)
2015. aug. 10. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!