Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz készülök. Herefájd...

Urológushoz készülök. Herefájdalom esetén ugye nem kell számítanom prosztatavizsgálatra?

Figyelt kérdés

Csak kitapogatja hogy minden rendben van-e, esetleg röntgen..

Még sosem voltam és nem tudom hogy készüljek, mi lesz, de szeretném elkerülni ezt a vizsgálatot ha lehet.

20/F


ui.: Igen, én vagyok a tegnapi kérdező.


2014. nov. 13. 11:01
 1/8 csabika1971 ***** válasza:
100%
Prosztata vizsgálat nem olyan rossz mint az ember alapban képzeli. Persze a doki ujjának vastagságán, és óvatosságán is múlik.
2014. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, ki kell bírni. Csak hogy vajon számítsak-e ilyesféle vizsgálatra..
2014. nov. 13. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Számíts! Here fájdalom prosztatagyulladástól is lehet. Első hozzászólónak. Amikor az én prosztatámat nézték, azt hittem összeszarom magamat annyira rossz volt.
2014. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizony ez nagyon bent a pakliban.Nem olyan fájdalmas a prosztata vizsgálat,mint ahogy itt,meg mindenhol hangoztatják .Köszönhető ez a heteró -melegek elitélése miatt .A nőknek ennél kényelmetlenebb vizsgálatokon kell keresztül menniük,és még sem síránkoznak .
2014. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamo77db ***** válasza:
Urológián a prosztata megtapintása alapvizsgálat. Amikor vesekövem volt és már nem bírtam a görcsöket otthon, befekvéskor megtapintották a prosztatámat is. Úgy hogy szerintem készülj fel, hogy nem úszod meg. Egyébként meg tényleg nem olyan borzalmas.
2014. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ember függő, hogy borzalmas vagy sem. Ha be van gyulladva akkor az alhasadnál hideg és csípő és kellemetlen érzést fogsz érezni ami majd 5 perc után eltűnik.
2014. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha tapintáskor fáj, akkor az kóros, szvsz
2014. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tapintásra fáj nem feltétlen kóros. Nekem például megnézte. Olyan erővel nyúlt be és olyan hirtelen, hogy persze, hogy fájt. Azt mondta prosztata gyulladás. Közbe meg semmi bajom nem volt, mert utána voltam kórházban más problémával és olyan kivizsgálásokat kaptam, hogy nem volt olyanom.. Tehát, érzékeny és kicsit fájhat is, ha elsőre tapintják és még soha életedben nem csináltak ilyet. Ha a vizelés nem fáj és nincs vizelési ingered folyamatosan akkor nincs prosztata gond.
2014. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!