Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom mitől lehet?...

Herefájdalom mitől lehet? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Még nyár közepén egyik napról a másikra elkezdett fájni a jobb herém, teljesen spontán. Nyomásra is elég érzékeny volt, például séta közben ha csak hozzáért a lábamhoz azonnal éreztem, hogy fáj. Emellett jobb oldali alhasi fájdalom is volt. Mivel felduzzadva nem volt azt hittem, hogy sérv, de 2 nap múlva a fájdalom elmúlt és a bal herémben/alhasamban éreztem ugyan azt, majd rá 2 napra az egész elmúlt mire rászántam volna magam, hogy elmegyek urológiára.

Most megint elkezdett érzékenyebb lenni a bal herém, enyhe fájdalom, vagyis inkább disszkomfort érzés, enyhe húzó alhasi érzéssel időnként.

Tapintásra semmi komolyabb elváltozás, igazából a mellékhere ami kicsit nagyobb, illetve az kifejezetten érzékeny is nyomásra. A heréken csomó szerencsére nincs, így én kizárnám a hererákot, meg az elvileg nem is fáj, csak ha már nagy gáz van (legalábbis én így tudom).


Jövő hét szerdán megyek urológushoz, de addig is érdekelne, hogy szerintetek ez mi lehet? Én mellékhere-gyulladásra tippelek ami gondolom megfelelő kezelés hiányában most enyhén kiújult. Esetleg - mint időközben kiderül, mivel 2 hete voltam fogorvosnál a szokásos kontrollon - gyulladt foggyökér is okozhat gyulladást a szervezet más területein?



2014. okt. 15. 15:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
maszturbálod magad?
2014. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Néha igen, de alapvetően inkább a párommal szeretem levezetni a "feszkót" :) A mennyiség megvan átlag napi 1, ha azért kérdezted, hogy keveset használom-e.
2014. okt. 15. 16:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Jah,és a korod lemaradt .Ez az első kiindulási pont a dokinál is
2014. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
26 vagyok.
2014. okt. 15. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:

lehet akár gyulladás is ami kezeletlenül maradt

vagy vmilyen fertőzés

igen, menj vele orvoshoz

2014. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szamo77db ***** válasza:
Nekem volt jobb oldalon vesekövem. Akkor volt iszonyú here fájdalmam. A földön fetrengtem, végül kórházba kerültem vele, ahol sikerült megszülni. Az érintett oldalon a veséd ütögetésre nem érzékeny?
2014. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de "sajnos" (?) nem. Igazából nem tudom mi lehet, mert a mellékheregyulladásról mindenhol durva és egyértelmű tüneteket írnak, nekem meg csak épphogy fáj és érzékeny kicsit, de mellette a combtőnél a nyirokcsomó is be van durranva kicsit. Lázam nincs. Nem tudom létezik-e ebből enyhébb verzió is, vagy esetleg valami más gebasz van a háttérben. Na, majd jövő héten kiderül szerdán, addig csak nem esnek le a helyükről... :D
2014. okt. 16. 22:09
 8/12 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen fordulj orvoshoz vele. Ez a biztos megoldás!
2014. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Krónikus mellékhere gy.

Sok szerencsét, mert arra lesz szükséged.

2015. márc. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ird le kerlek, hogy mi volt a baj. Tudom reg volt mar de nekem pont ugyan ezek a tunetek. Teljes mertekben.
2018. szept. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!