Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Testépítéssel növelhetô a...

Testépítéssel növelhetô a pénisz mérete?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol, hogy vannak emberek, akik a természet erejét kihasználva értek el nagyobb méretet.


Egy 60kg-s szálkás, sovány ember (mint én), ha max 100 kg-ig természetes proteinnel testet növel, akkor a pénisz mérete kb mennyire nagyobbodik meg?


Tudom, hogy ez egyénfüggô, illetve szervezetfüggô, de mekkora az átlag eloszlási arány? 2-3cm-t még bele tudnék gyûrni a gatyámba 18 évesen?



2014. nov. 15. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kizárólag úgy, ha a farkaddal emelgeted a súlyzót.
2014. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

" a pénisz mérete kb mennyire nagyobbodik meg? "


Rossz hirem van: semennyire. A farkad ugyanakkora marad. Kiveve ha koxolsz es hulyen csinalod, mert akkor a golyoid is osszemennek.


60rol 100 kilora felmenni meg amugy is sci-fi kategoria naturalban.

2014. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nah akkor némi biokémia...

Ha túlzott fehérjét viszel be, akkor a szervezeted az izommá építés folytán többlet mennyiségű tesztoszteront fog termelni. Na ez egy bizonyos ideig tartható, de amint a tesztoszteron túlságosan felszaporodik, azt a férfi szervezet is női hormon kiválasztásával kompenzálja, ösztrogénnel. Tehát el nőiesedsz, puncid fog nőni

2014. nov. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A méreted genetikailag öröklött és nem lesz nagyobb a proteintől! Felejtsd ezt el és próbáld elfogadni magad így, ahogy vagy!
2014. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sowilo ***** válasza:

# 3

Nem tudom, hányszor buktál meg általános iskolában biológiából, de inkább titkold el, és ne égesd magad tovább vele, mert mire végigolvastam a kommentedet, majdnem kitéptem a szemöldököm kínomban...


Notehát. Péniszcsökkenést szteroidokkal lehet elérni. Nagyon leegyszerűsítve: kívülről viszed be a testedbe a tesztoszteront, sokkal többet, mint amennyit az termelni tud. Aztán később ez a többlet alakul át ösztrogénné -> farokcsökkenés. De ez sem mindenkinél következik be.


Ez alól kivétel a HGH(növekedési hormon). Ettől mindened nő, a farkad is. De a beleid is, ez okozza a jellegzetes "kockás sörhasat" a használóinál.


Valamivel több tesztoszteront termel a szervezet, ha magas a fehérjebevitel, viszont ez alig észrevehető, és inkább 30 éves kor fölött van jelentősége. A fehérje pedig az izmaidba fog beépülni, mivelhogy azokat edzed, azoknak adsz terhelést. Mivel a péniszed nem izom, így az nem fog tőle nőni.


Ha most 60kg vagy, soha a büdös életbe nem leszel 100kg, kivéve ha nagyon durva a genetikád. Vagy bekoxolsz.

2014. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a sok pozitív és negatív választ! Nem védekezésként, de mi ezt abszolúte nem tanultuk biológia órán... -.-' Átvettük a szaporodáshoz szükséges dolgokat, illetve, hogy melyik szervnek mi a feladata, de arra emlékeznék, ha elmondták volna azt is, amit fentebb említettetek...


Szóval a proteinnek gyakorlatilag semmi köze a farokhoz... A kockás sörhas még megfontolandó, mivel szinte minden valamit valamiért alapon működik. Köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 16. 19:26
 7/11 Sowilo ***** válasza:

Azt viszont tanultátok, mi az a fehérje, és mi az a tesztoszteron, ösztrogén. És nem tanultátok, hogy a fehérjéből többlettesztoszteron lenne...:)


A kockás sörhas nagyon ronda. Lehet szép, kockás hasad is, pláne ha szálkás alkatod van. Csak rendes étrend kell és edzés is.

2014. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tanultuk, hogy többlettesztoszteron lenne, de azt sem, hogy ellensúlyozza a szervezet ösztrogénnel.


Megfontolandó. Nem szeretem az olyan lányokat, akik a gatyád meg a pénztárcád alapján ítélnek meg, de elég kínos érzés az is, hogy te már 6x elélveztél, miközben a barátnőd meg sem érezte. Tudom erre vannak a segédeszközök, de engem akkor is zavar. :/

2014. nov. 17. 21:34
 9/11 Sowilo ***** válasza:
Akkor valamit nagyon szarul csinálsz, és nem a mérettel van a gond. Tanulj meg dugni, erre már zseniális könyvek vannak, nem szégyen az, ha ilyeneket olvasol. Anno én is azt tettem.
2014. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, hát köszönöm a tanácsot!
2014. nov. 18. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!