Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kb 1 hónapban folyamatosan hasmenésem volt. Azt tudom hogy tejre allergiás vagyok erről van papírom és és olyankor hasmenésem van meg nagyon rosszul vagyok. ugye most folyamatosan hasmenésem van így elmentem a háziorvoshoz. Adott 2 ilyen kicsike tartályt hogy abba valamilyen úton módon juttassam bele a székletem.

A gond az az, hogy amióta azokat a tartályokat megkaptam nem bírom magam sehogy se meghajtani. A hasmenséem elmúlt már próbáltam azt hogy ettem egykis sajtot de azon kívűl hogy a hasam görcsöl valamiért nem tudok sehogyse székletet adni. Tippek, hogy hogyan tudnék mégis?


2014. nov. 17. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Csak lesz székleted. Akkor majd gyűjtesz.
2014. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig így jártam,ha küldtem is mintát mindig azt mondták hogy (bár én ekkor még általános iskolás voltam,akkor mindig hasmenésem volt)hogy a minta jó és ne egyek tejes ételt egy darabig,csak sósat,soha nem néztek utána hogy milyen intoleranciám lehet az ételekre.


Azóta meg az van puffadok,tele vagyok gázokkal sokszor,meg néha nem tudok elmenni wécézni és rendesen feszít a gyomrom,a doki annyit mondott szedjek diprakint.

2014. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából én is még nagyon diák vagyok 15 éves
2014. nov. 17. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg megint lesz székleted! Ne akard gyorsítani és ne akarj direkt hasmenést csinálni magadnak!
2014. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem is 2 hónapja megy a hasam. Már szinte mindent kipróbáltam. Sajnos cukorbeteg vagyok és a patikában azt mondta az egyik gyógyszerészhölgy, hogy a cukorbetegségre szedett gyógyszerek közül az egyik szokott ilyen gondot okozni. Nem tudom, mit lehet tenni, de szörnyű, hogy ha mennem kell valahová, előtte valami hasmenés elleni gyógyszert kell bevennem. Arról nem beszélve, hogy mi pénzt költöttem már ezekre a készítményekre!
2014. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!