Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tölcsér mellkas ellen mit...

Tölcsér mellkas ellen mit lehet csinálni hogy ne legyen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ milyen mértékű, korú és nemű vagy. műtéttel, ha súlyos akkor mindenképp, amúgy az egy velünk született rendelenesség és nem tudsz mit kezdni vele, a leghatásosabb az a sport, azzal valamennyire korrigálható illetve, kevésbé észrevehetőbb. Esetleg küldhetnél egy képet megnézném. Tanultam róla, sőt kezelni is, gyógymasszőr vagyok. Most írhattam volna, hogy a masszás a legjobb módszer, de meglátásom szerint jó, de helyes célzott edzés jobb.
2014. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy elég brutális műtéttel lehet korrigálni. Legalábbis ránézésre nekem brutál, de egyik volt osztálytársam most 25 évesen szánta rá magát és röhög az egészen. A lényege, hogy megnyitják oldalt a mellkast mindkét oldalon és egy fémlemezt fűznek végig a bordák alatt.

Keress rá arra, hogy "NUSS műtét", vagy csekkold le ezt a linket:

[link]


Úgyhogy van rá megoldás, csak bátorság kell hozzá egy jó nagy vödörrel. :)

2014. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 91212321 válasza:

Nekem is van, elkezdtem edzeni, de én azt vettem észre, hogy csak szembetűnőbbé teszi :(

Ugye nő a mellizmom, így jobban látható illetve sokkal súlyosabbnak tűnik.

(Voltam megnézetni, azt mondták nem kell műteni, csak ha nagyon zavar).

20/f

2015. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!