Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normalis ez a növekedés és ha...

Sap145 kérdése:

Normalis ez a növekedés és ha igen meg meddig fog nőni?

Figyelt kérdés
13 eves szülinapomkor lemertem a péniszemet kiváncsiságból.Akkor 9 cm volt.Egy évvel késsőb a 14 szűletesnapomkor lemértem újra akkor 14 cm volt.A születèsnapom augusztus elején volt.Ma lemértem és nem akartam elhinni.A péniszem 17 cm hosszú.3x újramértem és az eredmény pontos.Normális ez?És ha igen még mennyit fog nőni? Személyes tapasztalokat is irhatok.

2014. nov. 17. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudni, hogy a legújabb mérési adat milyen életkorodban született és a második mérést követően hány évvel, ezért grafikonon sem lehet ábrázolni a változásokat prognosztikus célból. Ha az utolsó mérésnél 15 éves voltál, akkor még nőni fog, de ha már 72 is elmúltál, akkor nemigen.
2014. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Még pár év és a derekad köré tekerve fogod hordani. Felnőtt korodra 60 méteres sprint futást megnyered egy fszhajítással.
2014. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez serdülőkorban teljesen normális!

Nem tudhatjuk előre biztosan, hogy nő-e még (és a pontos korodat sem ismerjük), de a serdülőkor végéig akár még nőhet is.

2014. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2014. nov. 17. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
1-2 év alatt ebben a korban mindened nagyon megnyúlhat, teljesen normális.
2014. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Nem a kukid nőtt, a centid ment össze!

Kérj anyukádtól egy másikat.

2014. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kamaszok a combjukból is belemérnek valamennyit
2014. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!