Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit nőhetek még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnonymousHUN kérdése:

Szerintetek mennyit nőhetek még?

Figyelt kérdés

158cm vagyok 14 éves fiú...

Az ismeroseim akik korombeliek es sokkal magasabb mint en es nagyon idegesit...:(

Szoval szerintetek milyen magasra nohetek meg kb?

Vagy valami tipp hogy megnojjek?

Koszi a valaszokat!!



2014. nov. 12. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit nősz, amennyi a génjeidbe van belekódolva... Ezt nem tudod befolyásolni. Én is ennyi voltam 14 éves koromba, én 175 centiig nőttem. Szóval azt mondom, hogy te is kábé ennyit fogsz még nőni, de kivételek mindig vannak.
2014. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyél hosszú dolgokat: pl jégcsapretek, kígyóuborka, sárgarépa, fehérgyökér...

;) 😂

2014. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen magas lehetsz én 15 évesen 160 cm voltam és ez tavaly decemberben volt. Most 16 éves vagyok és 178 cm. Elég keson kezdtem noni.
2014. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az érdekes. Én 4. koromba voltam 167 cm. Most 8,-os vagyok. 185 cm vagyok. De fogsz még nőni. Nyugi, ez nem rendelenesség. Ha a szüleid is alacsonyabbak a megszokottnál az azért van. Sajnos akkora nem leszel, mint egy normális méretű ember, de azért még fogsz nőni.
2014. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!