Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A barátom miatt aggódom. Olyan nehezen lehet rávenni,hogy menyjen orvoshoz. Múlthéten észrevette,hogy fáj a pénisze mikor merev állapotban van,és ő is mondta,hogy ez nem normális. Ezért nem is feküdtem le vele, mert féltem,hogy én is elkapok valamit,de lehet nem volt jogos ,hogy ezt mondtam neki. Kicsit megsértődött,mert azt hiszi hogy undorodom tőle... Mindegy és ma észrevettem,hogy a péniszén ilyen fehéres darabkák vannak,ami csak akkor jön le ha lemossa.ezt fürdés közbe vettem észre. Holnap elivleg kér időpontot dokihoz, de én már előre tudom,hogy úgyse lesz belőle semmi. Vajon nekem érdemes elmenni orvoshoz? Vagy előbb várjam meg a barátomat hogy neki mit mondott az orvos,végülis nekem semmibajom, csak ilyenkor úgytudom hogy a partnert is kezelni kell .Szerintetek?

2014. nov. 18. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

/ OFF

Erről jut eszembe:

- Melyik a legbizonytalanabb állatfajta?

- ??

- A mitévő legyek.


/ON - kedves kérdező, nem tűnik stabilnak a tudásod a tisztálkodásról, a péniszről, a férfiakról, a párkapcsolat mibenlétéről, a nemi betegségekről. Azt hiszem, nálad a felvilágosítást korábbról kellene elkezdeni.

A barátodnak szívesen adnánk tanácsot, ha ő kérdezne. Neked nem nagyon tudunk. Olyan péniszfájdalom, ami csak mereven fáj és nem állandó, nem nagyon van. A fehér lemosható darabkák az a smegma (vagy szmegma), erre keress rá google-lal. Ha az én párom farka lenne "túrós", én undorodnék tőle. Az alapvető higiénia része a pénisz tisztán tartása, ezzel nem orvoshoz kell menni, hanem a fürdőszobába, mielőtt a másik meglátja. A kakis fenekét is megmossa az ember, mert a betyárkörte sem esztétikus.

Neked sem kell orvoshoz menni ha nincs tüneted, vagy ha neki nem állapítottak meg betegséget.

2014. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg kell műteni a rövid fitymafékjét.

Egyébként meg jól egymásra találtatok....

2014. nov. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a pénisze érzékeny/fáj (esetleg piros is) és a fehéres darabkák rendszeres tisztálkodás mellett is hamar visszatérnek, akkor lehet, hogy gombás fertőzése van. Jobb, ha a biztonság kedvéért te is megnézeted magad!
2014. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!