Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tele van a péniszem anyajegyek...

Tele van a péniszem anyajegyekkel, nagyon idegesitenek, a v himvesszőn2 van a zacskon ledig 8, mi tévő legyek?!

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 10:04
 1/7 anonim válasza:
Tartsd a gatyádban és ne nézegesd egész nap.
2014. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez lesz a szexepiled. Nem fognak e miatt reklamálni a csajok.
2014. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig is ott voltak, nincs vele teendő, csak ha valamelyik olyan helyen van, ahol könnyen megsérülhet (pl hajlatnál, ahol dörzsölődhet). De azért időnként érdemes bőrgyógyásszal ellenőriztetni az anyajegyeidet, köztük ezeket is!
2014. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagy békén őket,amig téged is békén hagynak .Lesz olyan is ,ami idővel el is tűnik .Ezeknek "önálló" életük van .
2014. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy fontos kérdés,ezek kiálló,kidudorodó anyajegyek?

-Ha igen akkor magánorvos,sebész azt könnyen le tudja szedni,vágás nélkül,lehámlassza.Add érzéstelenítő injekciót és utána már nem érzel semmit,gyorsan gyógyul,és igen gyors eljárás.Én a lakhelyemtől távol,más megyében csináltattam,amikor unokatesómnál voltam(hátamon volt pár)és 5000 ft/db-ért csinálta a doki,ha nagyobb az anyajegy akkor 7000/db.


Ha viszont a bőrbe lapuló anyajegyről van szó,az gáz,mert azt csak kivágni lehet.

2014. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja a hámlasztás leírom aztán gondold végig,kaptam pár szurit,én úgy gondolom hogy az anyjegyet végig injekciózza vagy talán alá szúr az anyjegynek,de igen vékony tűvel,nem is fájt csak kis nyomást éreztem,majd olyan volt mintha leégette volna a doki,3-4 anyjegyet szedett le és 15 perc alatt végzett is velem.Komolyan nem fájt,ha nagyon zavar akkor a leszedetést is gondot át,de ezzel a módszerrel csak kicsit kiálló,tehát nem a bőrbe teljesen belelapuló anyjegyeket tudnak leszedni.


Gondold végig mit szeretnél.

2014. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem si van és félek a csajok mit szolnak
2014. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!