Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereráknál mindenképpen...

Hereráknál mindenképpen levágják a herét? Nincs más megoldás?

Figyelt kérdés
Ls egy herével kevesebb az esélye a gyereknemzésnek?
2014. nov. 19. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy neked az van?
2014. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom biztosra, de a tippem az, hogy igen, eltávolítják.

És a második kérdésre is igen a válasz. Egy herével is lehet gyermeket nemzeni amennyiben a "többi feltétel" is adott (mivel nem vagyok orvos nem tudom, hogy a herén kívül mit távolítanak még el).


Ha tényleg ilyen gondod van akkor az orvosod tud felvilágosítást adni.

2014. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem levágják, hanem eltávolítják és plasztikaként egy üveggolyóval helyettesítik. A fél herével is lehet gyereket nemzeni, ha spermiumok elegendő számban és minőségben állnak rendelkezésre.
2014. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eltávolítják, és a nemzést nem az anyag mennyisége, hanem a "sűrűsége" határozza meg.
2014. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4:

Nem az anyag "sűrűsége" határoza meg, hanem a spermiumok minősége. Rossz minőségű spermiumok nem fogják megtermékenyíteni a petesejtet, akármennyi váladékot is bocsát ki a prosztata.

2014. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól pontosított az 5 ös.Én meg ott pontosítanák,eltávolítás után nem azonnal teszik be protézist.Ez már nem is megy Tb re,50 a protézis,és ennyi a műtét ára is .
2014. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!