Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pelenka szivárgás probléma!...

Pelenka szivárgás probléma! Valaki tud tanácsot adni? Már minden pelenkát kipróbáltunk.

Figyelt kérdés

tizenéves éves fiú vagyok. estére kell a pelenka. sajnos senki nem tudja miért 5 évnyi pszichológushoz való járkálás sem oldotta meg, ellenben elvitt nagyon sok pénzt a szüleimtől. A bajom az, hogy pelenkáim amikor este belepisilek, sajnos mostanában pár éve nem tartanak, hanem elengednek, és ezért 7 ből 4 alkalommal - ami nagyon rossz arány- pisis lesz az ágyam. tudtok ajánlani valamit? Nagyon sok vizet iszom, ugyanis azt mondta a házi dokim hogy igyak és szeretek is inni.


Melesleg érdekes módon azt vettem észre nemrégiben, pár éve hogy amikor bepisilek akkor azt félálomban teszem és félig olyan mintha fenn lennék de nem kapcsol be az a valamim ami azért felel hogy tudjam mi a következménye annak amit csinálok, és simán elengedem magam. de ez csak lehet már én képzeltem be, de úgy érzem emlékszem pár alkalomra amikor bepisiltem, de lehet csak már közben ébredtem fel mert szivárgot a pelenkám.


amiket eddig próbáltam azok : Molicare super s, Tena slip Super s, Attends slip regular 9S. a régi tena slip jó volt, ami ilyen gumis volt, de azóta már mindig ereszt :( pelenkázó nadrág nagyon kényelmetlen. szorítja a lábam! Help?


2014. nov. 23. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Pár kérdés..

"Nagyon sok vizet iszom, ugyanis azt mondta a házi dokim hogy igyak és szeretek is inni."

Az oké,na de lefekvés előtt mennyivel iszol utoljára, és mennyire pisiled ki magad? A lepedőd alatt van gumilepedő?

Óvszerben próbáltál már aludni?


"Melesleg érdekes módon azt vettem észre nemrégiben, pár éve hogy amikor bepisilek akkor azt félálomban teszem és félig olyan mintha fenn lennék de nem kapcsol be az a valamim ami azért felel hogy tudjam mi a következménye annak amit csinálok, és simán elengedem magam."

Akkor ha ezt te felismerted,hogy ez így történik meg veled, miért engeded el mégis magad? Miért nem fogod vissza, vagy próbálod magadban tudaatosítani azt, hogy most fel kell ébredned, és ki kell menned pisilni?


"de úgy érzem emlékszem pár alkalomra amikor bepisiltem, de lehet csak már közben ébredtem fel mert szivárgot a pelenkám."

A kisbaba is így úgy ébred fel,hogy átnedvesedett a pelus, csak neki még túl érzékeny a bőre, ezért csípi a popsit, és felsír..

2014. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Óvszerben? az meg mire jóó?:S


"Akkor ha ezt te felismerted,hogy ez így történik meg veled, miért engeded el mégis magad? Miért nem fogod vissza, vagy próbálod magadban tudaatosítani azt, hogy most fel kell ébredned, és ki kell menned pisilni?

"


mert akkor nem is gondolkodom ilyeneken hogy ez gond lenne. am nincs gumilepedőm.

2014. nov. 24. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:

"Óvszerben? az meg mire jóó?:S"

Na, szerinted? Ebben az esetben vajon mire lehet jó az óvszer?


"Akkor ha ezt te felismerted,hogy ez így történik meg veled, miért engeded el mégis magad? Miért nem fogod vissza, vagy próbálod magadban tudaatosítani azt, hogy most fel kell ébredned, és ki kell menned pisilni?"

"mert akkor nem is gondolkodom ilyeneken hogy ez gond lenne. am nincs gumilepedőm."

Akkor ideje rávenni magadat arra, hogy gondolkodj ilyeneken, valamint bemenni egy gyógyászati segédeszközöket forgalmazó boltba venni egy alád leterítendő megfelelő méretű gumilepedőt! Kicsit kiábrándító, hogy mástól várod el, hogy gondolkodjon helyetted, és amikor ad néhány használható tippet, visszakérdezel hüljeségeket...hány éves vagy pontosan?

2014. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Akkor ideje rávenni magadat arra, hogy gondolkodj ilyeneken"


asszem nem érted hülye gyerek! Én nem nem akarok gondolkodni, nem lusta vagyok felkelni, hanem nem vagyok teljesen akkor magamnál! de nyilván ez az agyadig nem jut el.

2014. nov. 24. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ácsi Öcsi, vegyél vissza a hangsúlyból! Ha vennéd a fáradságot, akkor utánaolvasnál, hogyan befolyásold az akaratoddal a testedet, mert a bajod valószínű hogy pszichoszomatikus, és ha már felismerted a problémád, akkor célirányosabban kéne keresned a megoldást, addig meg ott a javaslataim amit tüneti kezelésképpen használhatsz, hogy hogyan, az meg logikus, ha itt is nem visszakérdeznél, hanem használnád, amid van, és visszafeleselés helyett inkább megköszönnéd a hasznos tippeket! Minden jót!
2014. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jól van okoskodjál csak... tudod maga az orvos sem tudta mi a bajom akihez évekig jártam pszichoterápiára. Nem is láttál személyesen okoska törp! meg sem vizsgáltál. honnan tudod mi a bajom? Szóval jobb ha te veszel vissza. Itt osztod a nagyon tutit, oszt nem is ismersz. semmit nem tudsz rólam. ráadásul ha olvastad volna azzal a 2 tehén bubóval a szemed helyén, hogy mit írtam, tudnád, hogy voltunk már ezzel nagyon sokat pszichológusnál. évekig jártam.
2014. nov. 24. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen viselkedéssel nem is csodálom.
2014. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ABU Cushies éjszakai pelenka a legbiztonságosabb, nem árt 1 mérettel nagyobbat viselni, és érdemes egyenes vízszintes irányba ragasztani a széles ragasztó csíkokat a pelenkán.
2014. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sporolás idején jobb a textil vagy tetra pelenka is. 70x70 cm vagy 80x80 cm méretben 4-5 db összehajtva, külön-külön míg külsőleg 90x150 cm Tetra kifogó nagy méretű tetra pelenka. És gézszalagal hátulról előlre meg kell kölni a textil/tetra pelenka csomagot, és utána külső pelenkavédő fóliát kell rögzíteni.


És reggelre a mosószeres vízzel teli lezárható pelenka vödörben érdemes áztatni, a használt éjszakai mosható pelenkákat. És hétvégére mosógépben alaposan ki kell áztatni majd száradni kell hagyni őket.

2015. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!