Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erős fejfájás, mitől lehetett?

Erős fejfájás, mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 2 éve, nyáron miközben maszturbáltam,

A fejem rettenetesen megfájdult(pontosabban: kiindult a tarkómból, aztán a továbbiakban már bal hátul fájt), nem láttam jól(elmosódva, lassan) mintha bedrogozva mentem volna, a hangokat is furán hallottam. Ha a fényre néztem akkor teljesen kész voltam, még ha monitorra próbáltam nézni, vagy a tvre akkor is (persze miközben ment) és ez több mint másfél hétig...Aztán ha neki álltam megint maszturbálni akkor kiújult

Mi miatt lehetett?

Nem szeretném ha mégegyszer ilyen történne, még mielőtt valaki azt mondaná, hogy beszedtem vmi drogot, nem nem szedtem be (legalábbis tudomásom szerint, mivel egy átlagos napom volt, és mint mondtam nem szedtem be semmit)

Előre is köszönöm.


2010. jan. 29. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy izgalomtól felszökött a vérnyomásod. Másra nem tudok gondolni!Komolyan figyelmed ha még egyszer masztizol, és elélvezel nézd meg a vérnyomásod. Nem szégyen, hiszen emberekből vagyunk, emberi problémákkal.
2010. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hi,

anno tényleg magas volt, lehet, hogy tényleg attól volt, köszi

2010. jan. 29. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmüen vérnyomáskiugrás.Orgazmuskor a férfiak vérnyomása eléri a 270/ RR-t is.

Az idős pasik ezért kapnak agyvérzést az orgazmuskor,mert nem bírják az agyi ereik ezt a durva hypertoniát.

De te ettől még messze vagy,masztizz csak.Annak a hiánya sokkal károsabb :)

2010. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

@ 20:33

Elsősorban nem agyi érkatasztrófa miatt halnak meg az idősebb férfiak orgazmus esetén, hanem szívprobléma miatt. De általában ez a kettő, az erekció és a keringés -- mivel összefügg, így -- ha az egyik nincs rendben, a másik sem lesz. Mrul: Ha nem áll fel, a probléma a keringésben keresendő. Ha a keringéssel gát van, akkor tutira nem áll fel, max Viagrával, de ez úgy 6 mint az érzéstelenítő: A baj továbbra is ott van, csak éppen nem érzed, vagy nem veszel róla tudomást.


Kedves Kérdező!


Most mennyi vagy, hány kiló, milyen magas és milyen testalkat? Vérnyomásodat milyen rendszeresen méred? Mit mutatnak az eredmények?

(Ugyanezt a kérdést vonatkoztasd a két évvel ezelőtti állapotodra is, akkor milyen voltál? Azt is írd le!)


Üdv: EE

2010. febr. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Régen:

169cm, 75-79 kg, 150/... p:90

Alkat: kövér

volt

Most:

182, 78kg, 110/70 p:70

Alkat: Nagydarab, izmosabb

Kardiológiára járok, Betaloc ZOK Retardot szedek.

Szóval szerintem azért nagyjából rendbe jöttem :)

Csak kíváncsi voltam miért lehetett.

Mégegyszer köszi a válaszokat!

2010. febr. 2. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


A "Most mennyi vagy" alatt az életkorodat értettem...


Megnéztem az általad említett kapszula betegtájékoztatóját, így aztán érthető a VNy-eredményeid annóról. Sportot akkor nem is űz7sz? Múltban sem sportoltál?

Konkrétan mi az, ami miatt kardiológiára jársz? Ez mivel jár, ott mit csinálnak veled?


Ez a probléma, amiről a kérdésed is szól, csak 1x történt meg, két évvel ezelőtt? Akkor miért nem kértél orvosi segítséget?


Egyébként érdekes a kérdésed, jó, hogy feltetted.

Üdv: EE

2010. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Régen 12 éves koromban volt ez a dolog, akkor még aikidoztam, de csak híztam!

Most nem sportolok, csak izomra megyek...

Igen csak 2 éve volt egyszer a fejfájás, szerencsére...

Miért nem kértem segítséget?

Mert szégyelltem magam. Szülőknek pedig úgy mutattam mintha minden rendbe lenne...

Magas vérnyomás miatt járok kardiológiára, de következő kontrollon valószínűleg elveszi a gyógyszeremet, mivel ez a 110/70 ez csak egy átlag, néha 3 óra edzés után sokszor nem, hogy magas, hanem leesik úgy, hogy majdnem elájulok...(értem ezalatt a 76/... es értékeket)

Mit csinálnak kardiológián?

Hát beszélget velem 10 percet az orvos, és megméri a vérnyomásomat :) ott 130/80 körül jobb karon 125/80 bal karon általában ilyesmi értékek jönnek ki végül. És ráírja a papírra: Erősen szorong, izgul a gyermek(!)

ennyi nagyjából

2010. febr. 3. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Bevallom, egy picit megmosolyogtattál azzal, ahogyan írtad, hogy a doki ráírta a papírodra: "Erősen szorong, izgul a gyermek". (Kardiológián? Orvosok közt?...Ismerős... (Ó.ó) )

Akkor úgy kérdezem... régebben is CSAK VNY-t MEG PULZUST mértek a kardión?


Alapból szégyellős vagy? Még mindig?

Egyébként a nyáron is vmiféle nehéz fizikai munka, edzés után hokiztál, amikor ez az egész történt? MÁSFÉL HÉTIG, MINDEN NAP??? Zsibbadtál is? Féltél? (Tehát félelmed ellenére is hokiztál?)

Hadd kérdezzem meg puszta kíváncsiságból, neked mi járt akkor a fejedben? Mi történik, ha segítséget kérsz? Mi lehet a legrosszabb, ill. a legjobb eshetőség? Ehhez képest most is ugyanígy nem mernél segítséget kérni, vagy most már azért rávennéd magad, ha uez történne?



Elmondanék neked egy sztorit a segítségkérésről, ha érdekel, de ezt viszont nem osztanám meg a nyilvánossággal. Ha írsz privit és érdekel, elmondom.

Viszont ez azért dúrva, amit leírtál a dologról...másfél hét... azt nagyon sokallom!


Üdv: EE

2010. febr. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hali!

Igen, csak VNY-t és P-t mértek mindig...

Sajnos alapból szégyellős vok, de már nem annyira. Ma már segítséget kérnék. És akármennyire soknak tűnik a másfél hét, sajnos annyi ideig minimum fájt a fejem. Ma már tudom egyébként, hogy semmi rossz nem történt volna ha segítséget kérek, max a fejemet megröntgenezik. Iszonyúan féltem mivel mondom, nagyon rosszul láttam, és féltem, hogy meghalok stb...(De aztán amikor már nem fájt annyira akkor megint nekiálltam hokizni, de nem jutottam sokáig,mert akkor "begörcsölt" a fejem) Nyáron egyébként nem csináltam semmit és utána, fürdés közben kezdtem el...

Megy majd a privi is

2010. febr. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!