Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » PPP pöttyök terjedhetnek?

PPP pöttyök terjedhetnek?

Figyelt kérdés

A péniszen azon belül a makkom aljánál főleg a szélénél vannak ezek a pöttyök,és úgy vettem észre,hogy mintha egyre több lenne belőle.Ez normális?Vagy csak én parázok ennyire mert engem nagyon idegesítenek.A pénisz bőrén pedig a Fordyce pöttyök el fognak tűnni?Sokakat kérdeztem már és azt mondják,hogy azok eltűnnek,de a PPP az nem fog eltűnni,csak lézeres kezeléssel.Házi módszert nem tudok ezeknek az eltüntetésére pedig jó lenne.18 éves koromba szerintem bejelentkezek egy ilyen lézeres kezelésre,mert nem szeretném,ha ott lennének (a Fordyce-t eltűrőm az nem olyan zavaró) 18 év alatt pedig nem lehet ilyen lézeres kezelést csinálni.Vagy szerintetek ez felesleges?Lányokat mennyire zavarja ez?Volt már akit emiatt visszautasított a lány?18 év kor előtt akarok nővel lenni,de ezekkel a pöttyökkel nem tudnék bármibe belekezdeni...Fiúk ti meg szoktátok ezt beszélni egymás között?

( Kicsit eltértem a kérdéstől,de ezek is foglalkoztatnak több kérdést pedig nem szeretnék feltenni ez ügyben )



2014. nov. 25. 23:48
 1/1 anonim válasza:

Teljesen normális!

Nem terjed,nem fertőz se semmi...


Valakinek van valakinek nincs,nekem is van de nem foglalkozok vele és még senkit nem zavart,megnyugodhatsz.

Aztán ha mégse tetszik egy csajnak keressen más pasit,de ez szinte kizárt.

2014. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!