Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lázasan, hogy is van?

Lázasan, hogy is van?

Figyelt kérdés
hello, Már régóta gondolkodom rajta, hogy mi van akkor, hogy ha valaki lázas , és akkor veri ki. Mert maszturbáció során a szívműködés begyorsul, szóval az illetőnek nagyobb láza lessz ? Még eggyik ismerősöm rakta fel ezt a kérdést és egyszerűen nem hagy nyugodni . Nem létezik hogy 26 évesen nem tudom rá a választ.. Szóval hozzá értő személyek, lécci segítsetek, hogy hogyan is van ilyenkor.(Lehetőleg olyan válaszokat írjatok ami orvosilag igaz és ne olyanokat ami kitaláció vagy egy mariska blogjából származik. ) .

#betegség #orgazmus #maszturbálás #magömlés #láz #orvosilag bizonyított #régóta .
2014. nov. 26. 21:26
 1/4 intrepid ***** válasza:
56%
Ha komolyabb lázad van, akkor a legkissebb problémád a matyizás. Egyszerűen nem kivánod. De ha mégis, a lázat nem emeli.
2014. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatom szerint, nem leszel lazasabb, de nem biztos..
2014. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Akinek van kedve lázasan is kiverni,hát csinálja .
2014. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor lázas vagy, jobban lógnak a golyóid, ez engem mindig beindít, persze nem akkor amikor a legszarabbul vagyok, akkor kisebb gondom is nagyobb mint a szex, de amikor az ember már jobban van, de még beteg, és újra érzi, hogy vannak golyói...
2014. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!