Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orális szex útján kapott már...

Orális szex útján kapott már el valaki hiv-et?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Orális szex után is BÁRMILYEN nemi betegséget el lehet kapni, csak kisebb az esélye.


Orálisan is kehet, elég egy ici-pici észrevétlen seb fogmosás után.


Orális szex előtt fél óráig senki NE mosson fogat, mert hiába azt érzi tisztának, mikrosérülések keletkeznek a szájban, és fertőzés veszélyt okozhat.



AKár adod, akár kapod, egyik verzió sem biztonságos.


Óvszer, vagy stabil partner kell.

2014. nov. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, mivel vannak itt tinik is.


Az orálisan elkapott nemi betegség a szájüregben lokalizálódik, de ha után mást is ilyen örömökben részesítesz, akkor tovább adod neki, és ő is neked, lejjebb, délebbre.

SZájban sem veszélytelenebb. SZóval az eredmény, hogy fent is, lent is lesz fertőzés.


Egyébként SDT szűrésnél (gyengébbeknek: nemi betegség) vesznek szájból is mintát.

2014. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Mielőtt valaki azt hiszi, hogy kamuzom, profi vagyok a témában, 2 évig voltam prosti Bécsben, Zöld könyvvel, hetente kellett menni kenetvételre, 2-3 havonta szájüregi mintavételre és vérvételre. Én mondjuk nem dugtam, mert a masszázs vonalon mozogtam, de mindig minden rendben volt, hála az Égnek! De a lehetősége meg van. És a baj sokszor akkor jön, amikor nem számítunk rá.
2014. nov. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hetente, bocsánat
2014. nov. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
milyen prosti az, aki nem dug?
2014. nov. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!