Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel lehetne ápolni a makkomo...

Mivel lehetne ápolni a makkomon a bőrt, hogy kevésbé legyen száraz és érzékeny?

Figyelt kérdés

Sokszor nagyon kellemetlennek érzem az érintéseket vele, akár szex közben is (az elején), a síkosító hatására elmúlik. Nincs mögötte semmilyen fertőzés, teljes nemi betegség panelt felvették rajtam, minden negatív. :) Szerintem a pesti vízre reagál így a bőröm, ha hazamegyek vidékre, pár nap alatt rendbe jön.


Exem enyhe nőgyógyászati problémája után (ahol szakszerűen mindkettőnket kezeltek, végig kellett szednem nekem is az ő két kúra gyógyszerét, minden alsónemű fertőtlenítő mosás, stb.) én is ráálltam az intim szappan használatára, jelentősen javított a helyzeten, de nem oldotta meg. (Direkt férfi intim szappan, 4-es ph-val.)


2014. nov. 27. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnál valami olcsó víztisztító berendezést. De az is lehet, hogy így jelez a szervezeted a városi életmód ellen.Akkor viszont lelki okokra vezethető vissza.
2014. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Valószinű hogy a szárazságot a klóros viz okozza.

Erre baba krém a jó. Minden makk érzékeny amit fityma fed.Még pedig azért,mert a makkon lévő érző idegvégződések életben vannak .A metélteknek kevésbé van ilyen gondjuk,mert ezek mind elsorvadnak .

2014. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Babakrémből mit ajánlanál?
2014. nov. 29. 11:13
 4/4 anonim válasza:
Nos ez nem mindig igaz sajnos. Engem 10 éve metéltek és túlérzékeny a makkom :( Minden nagyonn érintés fáj...
2014. dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!