Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a makkomon?

Mi lehet a makkomon?

Figyelt kérdés
Ha hátrahúzom a bőrt olyan 2-3cm-re a makkomon ilyen fehér száraz valami van.Úgy néz ki mint amikor egy hajlékony felületre gipszet öntünk és a hajlításoktól a gipsz szétrepedezik, de rajta marad.kb 1centi hosszan találtam ezt.Kézfertőtlenítés,kézmosás után megpiszkáltam mert kíváncsi voltam hogy mi ez.Le lehet szedni szárazan is és nedvesen is lejön.Erősen büdös.Mi lehet ez?Rendszeresen mosom,tisztítom a hímvesszőmet is.Lehet hogy csak sperma vagy valami váladék rászáradt mert nem tisztítottam meg annyira véletlenül, vagy gombás fertőzés lehet?

2014. márc. 3. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mosod,mosod de nem eléggé rendesen.Ez a rászáradt smegma lehet .Ezt a faggyús,zsíros dolgot nem könnyű lemosni ,még akkor sem ha ez nem száraz.Pontosan azért ilyen ,hogy ne száradjon ki a makkod.Ez mikor már be is túrósodik ,nagyon büdös tud lenni .A sperma,egyéb váladék az nem tud így rászáradni .Ez nem gomba .
2014. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a választ.Akkor mostantól jobban odafigyelek az ottani tisztaságra :D
2014. márc. 3. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Fitymakövesség, fitymakövek.
2014. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!