Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen tényleg van? Korai...

Ilyen tényleg van? Korai kopaszodás.

Figyelt kérdés

Most töltöttem a 18-at és elég durván "mikiegeresedem", kopaszodom... muszáj vagyok letolni már 0-sal mert ha kb. 1 hétig meghagyom nagyon ritka...

Apámtól örököltem a kopaszodást, de ami furcsa neki csak olyan 25-30 éves korában kezdett el ritkulni és a báttyám nak is még volt haja húszon évesen...

Valaki van még az én cipőmben, hogy ilyen fiatalon kopaszodik, hogy viselitek?



2014. nov. 30. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A férjem is 18-19 éves korában kezdett kopaszodni és ő is apai ágról örökölte. Kb. 2 évig hullot a haja, azóta stagnál. Vagyis ugyanannyira mikiegeres és ugyanakkora a feje tetején a ritkás folt, mint 6 évvel ezelőtt (most 27).

Eléggé idegesítette, de már évek óta nem törődik vele. Mi úgy oldajuk meg, hogy a feje tetején 9 mm-esre vágom a haját, oldalt és hátul meg 3 milisre, így nem feltűnő, hogy fölül ritkás, mert hosszabra van hagyva.

2014. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Én 24 éves vagyok, de én se viselem valami jól a dolgot. Sajnos már olyan ritka a fejtetőmön a haj, hogy kénytelen leszek 1-2 héten belül letolni. Kíváncsi leszek a környezetem hogy reagál majd az új syle-ra :D
2014. dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy nekem meg mindik hosszabb volt a hajam, kiskoromban pedi hosszú :D, ahogy észrevettem, hogy kezd hullani már egyre rövidebbre toltam, mára meg már kopaszba nyomom :D

visszajelzések alapján jól áll, + szerintem is :D, úgy hogy nem igazán zavar. Bár nem nagyon buknak a környezetemben a csajok a kopaszokra... mindenki az ecsethajú pancserokra bukik... :/

2014. dec. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!