Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17évesen kopaszodás jelei, mi...

17évesen kopaszodás jelei, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Voltam most új fodrásznál, és ő hívta fel rá a figyelmem, azóta nézem... és sajnos igaza van. Hosszú hajam van, igazából levágatni nem is szeretném, mivel az arcszerkezetem miatt jobban áll nekem :D.

Szedtem sokáig szteroidot, most szotretet, meg szívgyógyszereket, szerintem nagyjából (ha nem vagyok teljesen hülye) amióta a gyógyszereket szedem azóta figyeltem meg, hogy sokkal több jön ki fésülésnél.


2014. szept. 14. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Az okos haj elhagyja a ...
2014. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszereknek, köztük a szteroidnak is lehet mellékhatása a hajhullás, bár ebben a korban már a férfias (androgén) kopaszodás is jelentkezhet, a gyógyszerektől függetlenül is. Ha nagyon zavar, vizsgáltasd ki magad és keress fel egy hajgyógyászt!
2014. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!