Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan aki csináltatott...

Van itt olyan aki csináltatott magának hajbeültetést?

Figyelt kérdés

Minél régebben csinálta annál jobb. Lehet túl esnék én is ilyen műtéten, de nem akarom hogy utólag megbánjam.

Hány éves volt mikor csinálta? Mekkora kiterjedésű kopaszodása volt és utána hogy folytatódott a kopaszodás? Hány éve volt hajbeültetése? Mennyire volt eredményes? Utólag visszagondolva jó döntésnek tűnik-e? Privátban is jelentkezhet, az illető.

Nagy segítség lenne!



2014. dec. 2. 13:09
 1/3 Zora242 ***** válasza:

Szia, olvass blogokból, ott találsz hiteles infókat! ;)

Pl: [link]

Oldalt vannak még linkelve további blogok is!

2014. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezeket a blogokat nagyrészt már olvastam és sajnos kivétel nélkül mind a műtét előtti 1-2-től a műtét utáni első évig tart (akkor nő ki véglegesen az összes átültetett haj). Maga a műtét meg az utána lévő egy éves folyamat pontosan tudom már milyen, nem is az érdekelne. Olyan embert keresnék aki legalább 3-4-5 éve túlesett a műtéten, de minél régebben csináltatta annál jobb!
2014. dec. 4. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
érdekel
2020. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!