Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyér probléma! Segítség?!

Aranyér probléma! Segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aranyérrel küszködök. Kint van meg fáj is. Ma voltam dokinál, azt mondta puha.

Írt rá kenceficét, meg kúpot.

Külső aranyérre szoktakkúpot írni? Nem akarom kétségbe vonni az orvost csak hátha valaki tud rá választ.

Valamint fáj is...vagyis nem fáj hanem nem is tudom milyen érzés. A melegvíztől tök jól elmúlik egy ideig. Ha palackba rakok melegvizet, és úgy odarakom az baj?



2014. dec. 3. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A kence szerintem semmit nem ér. Vegyél a patikában Detralex gyógyszert, adják recept nélkül. Rajta van az utasításon, hogyan kell szedni aranyér esetén. A világ legszuperebb gyógyszere aranyér ellen, 3-4 nap alatt szinte teljesen elmulasztja.De mire beszeded az előírt adagot, teljesen el fog múlni.
2014. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Azért azokat a készítményeket is használd, amit az orvos felírt! Csak hasznod lehet belőle.
2014. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!