Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztagyulladásra írt fel az...

Prosztagyulladásra írt fel az orvos végbélkúpot, milyen mélyre kell behelyezni kb?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt de nem olyan túl mélyre. Nem is tudom hogyan mondjam de érezni fogsz olyan szorítógyűrű félét és azon átdugod és egy picit még tovább. Én igy csináltam de már elég rég volt.
2014. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Nyomd be az ujjaddal amennyire csak tudod, jó mélyre. Nehogy kicsússzon vagy olvadás után kifolyjon. Aztán persze alapos kézmosás!
2014. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle kúpot olyan mélyre kell dugni, hogy amikor elengeded, már befelé csússzon, ne kifelé-
2014. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írják. Én ugyan más problémára kaptam kúpot felnőttként. Mindig addig szoktam betolni, amikortól már érzem, hogy magától becsusszan. Utána egy kicsit összeszorítom, hogy ne jöjjön vissza és kész. Ekkor már nem is érzem, hogy bent van.
2015. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!