Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvost keressek fel?

Milyen orvost keressek fel?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Szex közben nem tudok "elmenni", ha maszturbálok, akkor is csak egy féle pozícióban működik (hason fekve az ágyon - tudom elég hülye dolog), ha máshogy próbálkozom egyszerűen nem megy, csinálhatom akármeddig.

Nővel is többször voltam, de mindig besültem, az elsőnél még egyáltalán nem féltem, vagy izgultam, de már egyre inkább parázok, inkább el sem megyek, pedig kívánom. Élvezni élvezem az aktust, jó érzés meg minden (csak "eredmény" nélkül nem hiszik el...), de nem jutok tovább...

Már kezdek megőrülni, depressziós hangulatba zuhanni, nem akarok senkivel sem beszélni, nem hittem volna, hogy ez ilyen nehéz...

Merevedéssel szerintem nincs probléma 1 óráig tudok próbálkozni utána kifárad...



2014. nov. 27. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Urológus, hogy megvizsgálják, hogy van-e valami fizikai oka.

Ha nincs, akkor szexuál-pszichológus.

2014. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100% hogy lelki okai vannak, főleg úgy hogy van erekciód. Nem hiszed el magadról tudat alatt hogy képes vagy rá. Én hasonló cipőben jártam, és csak úgy sikerült leküzdenem, hogy beavattam az aktuális partnert, és ez levette a terhet a vállamról. Hidd el, ez segíteni fog neked is, és együtt megoldjátok. Az első után a második és a századik is sikerülni fog.
2014. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal egész jó szopógépeket lehet kapni a szexboltokban. Próbálj meg egyet, és ha megy, gyakorolj rajta, míg a tudatodba beépül, hogy megy ez neked.
2014. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!