Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lesz ennek valami káros...

Lesz ennek valami káros következménye? 15F

Figyelt kérdés

Minden reggel iszok kávét( ilyen porból csinálom 3 az 1bent nem fekete kávét)

és szeretek meleg vízzel zuhanyozni, valamint csőfarmert hordani. Nagyon károsak ezek a spermiumokra? A kávézásról le tudok szokni ha kell, de a fürdő és a nadrág nem baj?


2014. szept. 29. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Csak a szoros farmer csinálhat gondot .A herék azért vannak testen kívül ,hogy mozogni tudjanak .A csőfarmer meg nem arról nevezetes ,hogy lazább legyen .
2014. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már kávézol, akkor inkább igyál valami normálisat, ne azt az instant műszart. Zuhanyozni szerintem meg minden normális ember meleg vízzel szokott.
2014. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
A herék nem csak azért vannak a testen kívül, hogy mozogni tudjanak. A normális spermaképződéshez 2-3 fokkal alacsonyabb hőmérsékletre van szükség, mint ami a test belsejében uralkodik. Egy szoros nadrágtól nem tudnak egy kicsit szabadabban lenni, felmelegszenek és ez a spermiumok képződésére nézvést káros! A fürdő szerintem nem káros, a kávét nem tudom, mivel én sosem kávéztam.
2014. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
a szoros nadrágról szokjál le az a legrosszabb,ne is férfias látvány,meg nem is egészséges,a többivel nincs nagy baj,csak mértékkel.
2014. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!