Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék szakadás. Mi a teendő?

Fitymafék szakadás. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy olyan problémám ,hogy a fitymafékem túl rövid és elszakadt kétszer is. Számomra ez a lehető legkenyesebb téma ezert orvoshoz sem nagyon akartam menni. Utána begyógyult de újra elszakadt mert még igy is rövid volt. Műtétet meg nem szeretnék mivel szerintem akkor mar valahogy hülyen fog kinezni. Van valami mas lehetőség? Nyújtas vagy hosszabítás vagy hasonlók?
2014. dec. 8. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen megoldásra vágysz,ahhoz rosszhelyen jársz.
2014. dec. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gyanús, hogy az orvos pont azért van, hogy kínos problémákkal fordulhass hozzá?
2014. dec. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orvosnak biztos nem kinos, tobb olyant latott mar mint te azt elkepzelhetned es szerintem durvabb dolgokat is. Szerintem kuzd le a zabarodat es menj el orvoshoz. Gyorsabban szabadulsz meg a problematol mint gondolnad.

Nem tudom a pasik miert felnek annyira az orvostol. Egy nonek szerintetek mennyivel kellemesebb, es mennyivel tobbszor kell elmennie, foleg, ha a partnere gyava orvoshoz menni.... (bocs a vege mar nem pontosan a kerdeshez tartozik, de a temaba vag!)

2014. dec. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az orvost nem fogod tudni elkerülni! Ha begyógyult, egy rossz mozdulatnál ismét megsérülhet! A fitymafék műtét után nem lesz látványos a különbsége, azt leszámítva, hogy rendesen tudod használni majd.
2014. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem szex közben szakadt el a fitymafékem. Az orvos egy kicsit matatott vele, nyiszatolt, varrt, aztán szevasz. sokkal egyszerűbb, mint p ö c s ö l n i és állandóan elszakítani. Látod, hogy nem úszod meg, minek rontod a saját helyzeted? Állj a lábadra, húzzál el az orvoshoz és ne nyavalyogj! Nem fogja levágni a golyóidat, csak megigazítja a makkod, hogy jó legyen.
2014. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!