Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Két hete volt fitymaszűkület...

Két hete volt fitymaszűkület és fék műtétem, a varratok mind kiestek, de ha hátrahúzom a fitymám a fék még bevérzik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Emellett a fityma tapad (az elmúlt időben csak kamilla teába áztattam csak), és a makkom is érzékeny, annyira, hogy konkrétan fáj ha hozzáérek. Ez idővel elmúlik? Csak gyulladás és azért ilyen? Betadine oldatot és kenőcsőt is használtam a varratokon. Köszi előre is a választ.

2014. dec. 2. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott érzékenység el fog múlni, nyugodj meg. A féket ne piszkáld, az gyógyul meg legkésőbb. Ha továbbra is feszül, akkor menj vissza az operáló orvoshoz és mutatsd meg neki!
2014. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami kis bőrt csak hagyott a doki,amit úgy érzel hogy tapad .Nem régi ez a műtét ,ne várd hogy teljes gyógyult legyen ennyi idő alatt.Szárazon ne húzkodd hátra .A kezelést továbbra is folytasd még .Nem csoda ha érzékeny ,hisz eddig nem érhetett hozzá semmi .Hónapok kellenek hozzá,hogy ez enyhüljön .De a makknak érzékenynek is kell lenni,ez szexnél fontos .Neogranormon kenőcsöt használj.
2014. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

A fitymaszűkületi műtét neked mit jelent pontosan?


Kamillázd és betadinnal kenegesd a sebet továbbra is és ha van lehetőség rá,tehát nem zavarnak meg,akkor zárd magadra a szobát és néha hagyjad hogy szellőzön,szabadon legyen a seb az is segít a seb gyógyulásban.

2014. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyugalmi állapotban hátrahúzható volt a fityma, ezért az urológus nem körülmetélésre küldött, csak a fitymagyűrűt "tágították" vagy valami hasonló, és a féket hosszabbították :D pontosan nem tudom, hogy mik ezeknek a hivatalos megnevezéseik. A fitymán már nincs seb, csak próba cseresznye fürdés közben hátrahúztam és szúró fájdalmat éreztem a féknél, kicsit vérzett is. Akkor vettem észre azt is, hogy tapad és ahogy a makk alá ért a bőr, már nem is nagyon tudtam tovább húzni mert hozzá tapadt és fájt is a féknél.
2014. dec. 2. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Orvoshoz érdemes lenne visszamenned,de legalább az orvosod nem egy sintér volt aki ész nélkül meténi és feleslegesen vagdos akart.



Akkor a fitymád megmarad?

A fitymából vágott le,vagy csak nagy valószínűséggel a fitymán lazított nem vágott le abból,hanem megmarad a fityma hossza csak a körgyűrű tűnt el?

2014. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!