Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Va itt más is akinek nem...

Va itt más is akinek nem egyenes a pénisze?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem kb észre, hogy kezd "görbülni", visszalehet állítani? :D Van módszer rá, hogy ismét egyenes legyen? Engem zavar...
2014. dec. 11. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9 es én rákerestem de nem a googlében hanem orvosi szak könyvben .Ahogy egy előző válaszban olvashattátok ,csak a kórosan ferdét műtik.A kóros meg azt jelenti,sexuális aktust nem lehet letrehozni,továbbá annyira hajlik lefelé,hogy makk nyilása a hüvely falába ütközik,és ezáltal a kilövellés is akadályoztatva van .A műtét nagyon kockázatos,és ez miatt csak a végső megoldásban alkalmazzák .A kockázati tényezőket had ne soroljam itt fel .
2014. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szamo77db ***** válasza:
Szerintem egyetlen férfinak sem tökéletesen egyenes! Ne idegesítsd magad ezen. Felesleges.
2014. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

többségnek kicsit görbe.


Ha nagyon súlyos görbületről lenne szó akkor pejroni szindróma is lehetne,tehát ha mereven csúnyán elhajolna.(ez akkor szokott előfordulni ha valaki sexelt,vagy maszturbált és valahogyan megsérült a nemiszerve,majd keletkezett egy heg szövet és amiatt alakul ki)


Bocs kiejtés szerint írtam le,keress rá.

2014. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én erről is olvastam egy névtelen felmérést,és abban az szerepelt ,hogy 50% nak egyenes ,a másik 50 nek meg valamerre elhajlik.Orvosi szaklapban is ilyenről irtak .
2014. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szaisztok! A sok masztitól ferdül el abba az irányba, amelyik kezeddel végzed. Kiegyenesíteni szerintem nem lehet, ha orvosi segítséggel, az lehet, hogy nem tesz jót a férfi nemiszervnek.
2014. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!