Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális az ilyesfajta mereved...

Normális az ilyesfajta merevedési zavar?

Figyelt kérdés

Párommal már huzamosabb ideje együtt vagyunk, és nem értem, hogy mi történik...eddig csak nála tapasztaltam ilyet:


Szex közben többször lekókad neki, és rá kell segíteni, hogy folytatni tudjuk a szexet..Eleinte magamat hibáztattam, hogy "nem érez, biztos tág vagyok" de ezt a részét megbeszéltük és velem minden rendben. Már régóta együtt vagyunk, egy csomószor szexeltünk, szeretjük egymást, szóval a lelkis részét szerintem kizárhatjuk.Más tapasztalt ilyet?



2014. dec. 13. 00:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

A lelkis rész sose kizárható, sőtt valószinüleg az, de ez nem azt jelenti gondok vannak köztetek.

Ha sok stressz éri valamiért, munkában suliban vizsgák vannak, az simán okozhatja, mert képtelen a teljes koncentrációra, és ezt akár észre se veszi.

2014. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
ha volt munkahelye ha nem, sose vált jobbá a dolog..nem értek ezekhez a dolgokhoz, ha nincs semmi stresszhelyzet akkor milyen más okok lehetnek még?
2014. dec. 13. 00:26
 3/30 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy elejétől a végéig működjön a dolog, ahhoz 100%-os beleélés és koncentráció kell..., igen, a férfi részéről is.

Esetleg kicsit jobban hozd tűzbe, simogatás, csókolgatás, ha egyszer feláll, akkor már szervi probléma biztos, hogy nincs a háttérben.

2014. dec. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

1# Lehetséges még fizikai ok is természetesen, pl hormonháztartás probléma, ami szintén lehet lelki eredetü is, de teljesen fizikai probléma is. Alacsony tesztoszteron szint mellett a merevedési gondok bizony gyakoriak.

De az is hogy nincs is igazán kedve szexelni... megesik hogy valaki belefásul és kedtelenül csinálja már, valamivel fel kell dombi a dolgot, hogy izgalamsabb legyen a számára.

2014. dec. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de azt meg kell jegyeznem, hogy ő az első partnerem akinél ezt tapasztalom. másoktól sose érkezett felém negatív visszajelzés. Pont ezt nemértem, hogy ha egyszer feláll rendesen (mert általában mindig feláll neki rendesen) akkor utánna ha beteszi, miért kókad le? hülye kérdés included: mérettől függhet?
2014. dec. 13. 00:36
 6/30 A kérdező kommentje:
vagy sújtöbblet okozhatja? nem tudok már mire gondolni..pont ezaz, amit írtok, magamban kerestem a problémát: de komolyan, hogy nem találtam (ez most csúnyán hangzott, de ez van)
2014. dec. 13. 00:39
 7/30 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt gond vele akkor nema méret a gond.

Nagyon nagy szerszámnál lehet gond, de a megmerevedésével eleve, ami egyszer meg tud keményedni annak nincs méretgondja.

2014. dec. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Éna helyedben megpróbálnám valami extra helyzetbe hozni, valamire amit még sose tapasztalt veled. Ezzel egyszerre megpróbélni feldobni és igy letesztelni a fásultság eshetőségét. Új helyen, új módon, valamivel extrém módon felizgatni.... valami váraltant találj ki, ami már a határaidat súrolja.
2014. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
oké. az hogy működik, hogy feláll neki, jó merev, beteszi, csináljuk egy kicsit, és annyi, kézzel-szájjal csinálhatom tovább mert lekókadt..
2014. dec. 13. 00:42
 10/30 A kérdező kommentje:
bárhol bármit csinálunk, izgi helyeken is, MINDIG kókadás a vége
2014. dec. 13. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!