Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj lehet ez? Fontos légyszi...

Baj lehet ez? Fontos légyszi nézzétek a kérdést!

Figyelt kérdés
Van egy anyajegy a herezacsóm kellős közepén lent!!Nemtudom rákos lehet-e, mert régebben még nem volt ott:-S És a másik hogy az egyik herém kissebb egy kicsivel!!:-O:-S
2010. febr. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A herék is lehetnek aszimmetrikusak, ettől ne félj. Anyajegy bárhol kialakulhat, bár hogy pont ott, ez elég érdekes. Figyeld, minden nap nézd meg, mert ha alakot változtat, vagy nő, kidudorodik, esetleg gennyedzik vagy vérzik, akkor azonnal menj bőrgyógyászatra!

Remélem segítettem.

21/L

2010. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A férfiak 90%-ának a jobb heréje lejjebb lóg, mint a bal, a maradék 10%-nál pedig fordítva. Szal ha nálad is így van akkor örülj neki, hogy normális vagy.

Anyajegy bármikor bárhol megjelenhet, nem értem, hogy miért kéne rögtön rákosnak lennie?

Ahogy az előző válaszoló is írta, csak annyit kell figyelni, hogy változik-e, feketedik-e, váladékozik-e.

Ha igen, akkor menj orvoshoz, egyébként minden OK.

2010. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A here nagysága miatt ne izgulj, az normális, ha az egyik nagyobb, mint a másik. Nekem is nagyobb.

Az anyajeggyel kapcsolatban pedig előttem már leírták az okosságokat. :)

2010. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

tudod a fürgerókalábak énekbe is foglalta:

a bal herém kisebb mint a jobb, a jobb oldali tehát nagyobb

:) ez így rendben van

2010. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!A másik hogy ha elkaparom vagy a nadrág ki csizsolja akkor elfertőződhet??
2010. febr. 4. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég rossz helyen van, szerintem nézesd meg orvossal, pont az állandó irritáció miatt kialakulhat kóros dolog belőle!
2010. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfiak 90%-ának a BAL heréje lóg lejjebb
2010. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!