Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik a tapasztalatok a felnőttk...

Mik a tapasztalatok a felnőttkori körülmetélésről?

Figyelt kérdés

Relatív fitymaszűkülütem van.Merev állapotban csak nehezen húzható le a fityma és mára már odáig jutottam el,h a makk alatt szorító gyűrűt képez,amitől a makk elpuhul.Nem is erőltettem ezt,mert félek ,h rászorul.Gondolom folyamatosan szűkül a fitymám.

Van itt olyan,aki átesett ilyen műtéten?

Milyen változások lesznek műtét után?

Olyanok válaszát várnám,akiknek már előtte is egészséges volt anemiszerve.


2014. dec. 15. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

"akiknek már előtte is egészséges volt anemiszerve?"

Ne aggódj,itt ezen a fórumon szinte csak olyan fog ideírni, akiknek mindig is egészséges volt. Pedig szerintem téged inkább azok tapasztalatai érdekelnének, akik átestek ilyenen, Nemde? :) Am. korod?

2014. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem az egészségest,h nem gombás ilyesmi.
2014. dec. 15. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

39 évesen szűkület miatt lettem körülmetélve.

Milyen változás? A szex tovább tart, ennyi és semmi több. Nem lesz kisebb az élvezet, nem fáj a makk, nem szárad ki. Mármint úgy ahogy riogatnak vele.

2014. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi negatív tapasztalatom nem volt. Nemi élet nem lett rosszabb, "mellékhatások" nem voltak sem a gyógyulási folyamatban, sem utána. A műtét nekem fájadalom mentesen zajlott.
2014. dec. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel igaz nehezen,de hátra tudod mereven is húzni a fitymád így nem csak körülmetéléssel lehetne megoldani a fitymaszűkületed,metélni csak durva szűkület esetében kell csak az orvosok néha elfelejtik ezt közölni,sokszor az embereknek maguknak kell megmondani szinte hogy ha lehet a fitymájukat meg akarják tartani,ha nem teszik akkor még enyhe szűkületkor is vágnának sajnos.Nézz utána a többi megoldásnak szerintem,ne siesd el.


Bemetszéssel a fitymán lazítanak,de még sem vágják legalább le a makkot fedő fitymarészt mint metélésnél.


A metélés elég lassan gyógyul 4-6 hét a teljes gyógyulás és az első 2-3 hétben elég sok kellemetlenség van.


Mindenképpen menj el orvoshoz és kezeltesd,de ha kell többhöz orvoshoz is és ne siesd el mit választasz,visszacsinálni már nem lehet.


És nem csak ijjesztegetés a negatív hatás,amikről írtak,van aki úgy járt,nem vagyunk egyformák,nem is együtemben gyógyul senki sem.Van akinek valóban száraz lett a makkja,de kevesen vannak.


Azért csak óvatosan mit választasz!

De a gondon ne ülj el!

2014. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!