Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan pisilni?

Figyelt kérdés

Tegnap este azzal kezdődött, hogy a hasam bal oldala nagyon fájt; aludni sem bírtam. Mint minden ébredés után az első dolgom, elmegyek és pisilek. De ez ma reggel nem volt ilyen egyszerű.. fájt, alig jött.. majd 5-10 percenként el kellett mennem és ez így ismétlődött.

Vettem egy fél órás forró fürdőt, és rengeteg teát ittam. De nem sokat segítettek a helyzetemen.

Mit tanácsoltok, mit tegyek?



2014. dec. 15. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el sürgősen orvoshoz, mert valószínűleg van egy bakteriális húgyhólyaghurutod (köznyelven felfázás). És ez magától nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz és ráhúzódhat a veséidre is!
2014. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Elárulod a korodat?

Épp most volt egy ilyen topik,alig pár hete! Ő nem úszta meg katéter nélkülm, és valószínűleg te sem fogod. A topik linkje: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


Ha elfogadsz egy baráti tanácsot,.. kellemetlen.Pontosan tudom,De légy felnőtt, és bírd ki, ha ez történik majd veled (nem tudom)! Most menj el sürgősen a sürgősségire, mondj el mindent, és ne halgass el semmit! Akkor is, ha félsz! (Tudom, hogy félsz, senki nem szereti a katétert a p*öcsében.)

Ha vannak fejlemények, írj!Okés?

2014. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez prosztata gyulladás is ,erre meg éppen nem jó a forró fürdővíz.
2014. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló!

A másik kérdésnél azért kellett katéter, mert FIZIKAI SÉRÜLÉS érte a húgycsövét, tehát az olyan, mintha az almát hasonlítanád a vastüdőhöz.

Orvos a megoldás, kérdező, viszonylag sürgősen, vagyis még ma.

2014. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző,légyszíves ne kötözködj! Attól még, hogy ez nem biztos, hogy fizikai sérülés, attól még ugyanaz a végkifejlet: nem tud pisilni! Ugye? Akkor mi jelentősége van ennek a pisztlicsáré dolognak, amit felvetettél? Ugye, hogy semmi?

Így is úgy is csak katéterrel fogják tudni a hólyagjából lecsapolni a vizeletet, úgyhogy ha lehet, ne a különbözéseket keressük a többi kommentelővel,hanem inkább segíteni próbáljunk, vagy hallgatni, ha okosabbat mondani nem tudunk, és a végeredmény gyakorlatilag ugyanaz lesz! Rendicsek?

2014. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húúú,de jó hogy van más is aki kötözködik néha ,nem csak én .

Nekem is igy kezdődött a prosztata gyulladásom .

3 voltam .

2014. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán pont ezért igaz, kedves #3-as, hogyha (most te is) hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Főleg hogy te is folyton mindenkivel mindig csak közözkötsz,...
2014. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!