Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hererák 19 évesen?...

Lehetséges hererák 19 évesen? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Talan kezdenem azzal,hogy hippchonder voltam mindig. Ám mostanában feltunt -kb 2 ève- hogy maszturbalas utan kicsit huz meg faj az ondovezezekem. Amikor kihagyok tobb napot enelkul,akkor rendben van,viszont amikor megint csinalom,utana ismet erzem. Minel tobbszor,annal jobban.Belemagyarazas szerintetek? Nem akarom hogy bajom legyen belole. (Regen napi 3x is csinaltam, ma mar max 1x!)

A kerdes komoly. Koszi, 19F



2014. dec. 19. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem nincs bajod, szimplán sokat hokizol.


De jobb lenne, ha kivizsgáltatnád magad, nem ciki az urológus, inkább az, mint hogy rákos legyél..

2014. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ahhoz, hogy erre lehessen mondani valamit, bármit is, ahhoz néhány fontos információ kimaradt. Életkor, melyik here, mióta? Orvosnál mikor voltál vele? Ha nem voltál, akkor a félelmen kívül miért nem még? Az alapkérdéseken túl pedig: Sport? Testmagasság+Testalkat?
2014. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megvizsgálnálak! Pluszba kapsz egy prosztata masszázst is, hogy ott is minden rendben legyen.
2014. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Összefutottatok...
2014. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!