Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez hererák 16 éves fíú vagyok...

Ez hererák 16 éves fíú vagyok és a bal herém fölötti erek/inak nagyobbak néhol mint a másikon nem fáj meg semmi ilyesmi ha megnyomom sem de szerintem nem az de azért megkérdezem?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 18:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Ez nem hererák, hanem varicokele lesz.

Itt meséltem már egy kicsit a barátom esetéről!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..

Nyugodj meg, műteni kell, de túlélhető! :)

2014. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De ott zsugorodásról beszélnek de nekem nem változik a herém mérete!!! Vagy lehet hogy ez valami kamaszkori hormonváltozásos dolog?
2014. okt. 6. 20:28
 3/30 A kérdező kommentje:
Ja és ha ez az amiröl beszéltél akkor muszály a műtét vagy lehet vele eggyütt élni????
2014. okt. 6. 20:33
 4/30 anonim ***** válasza:

Ezek valóban inkább herevisszérre utaló tünetek és nem a kamaszkori hormonok okozzák!

Olvasd el ezt:

[link]

Beszélned kellene a szüleiddel és menjetek urológushoz!

Majd a vizsgálat után megmondják, hogy kell-e műteni!

2014. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Olvasd el figyelmesebben a belinkelt topikot! Az egy dolog, hogy neki zsugorodik, azonban ott van a visszér is. A műtétre vonatkozó kérdésedet pedig már megválaszoltam. Kicsit légy figyelmesebb, és jobban becsüld meg a segítő válaszokat, amelyek érted szólnak!
2014. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Beszéltem szüleimmel de azt mondták hogy nem viszér mert az fájna de ha akarom elmehetünk orvoshoz bár van olyan hogy reggelre eltünik és olyan lessz mint a másik csak eggy baj van hogy én eggy valamit utálok az orvosokat félek mint az állat már akkor is ha csak rutinellenőrzős suliban!!!
2014. okt. 6. 22:18
 7/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb ember így van ezzel, főleg, ha arról a területről van szó.

A herevisszeresség nem minden esetben jár fájdalommal!

Ha gondolod, a biztonság kedvéért nézesd meg!

2014. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Amúgy már egy olyan fél éve ilyen ha nem egy éve de van amikor eltünik van amikor előjön de néztem eggy honlapon hogyha sok idelye olyan akkor nehézérzet és fájás is lehet de ezek közül eggyik sem ez olyan mint a szemem felett van eggy piros folt ami ha nem kenek kiszárad voltam vele orvosnál de nemtudta mi az már több mint 10 kérnénk kentem de eggyik se voltjó rá
2014. okt. 6. 22:47
 9/30 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak lehet simán ér.És nem egyformák az erek mindkét oldalon,van ahol kisebbek,van ahol meg nagyobbak.Ha nem fáj,nem dudorodik nagyok ki akkor hagyjad az egészet.


Ha nagyon félsz akkor menj el urológushoz,odamehetsz egyedül is,nem kell beutaló,a helyi kórházban ingyenes,de ha kísérővel mennél akkor az várjon meg a váróban kint majd,mert nem minden rendelőben van külön vizsgáló rész,ez meg azért elég intim testrész,és jobb ha ott kettesben vagy az orvossal.


Lehet ha nem nyomogatnád,nézegetnéd folyton akkor észre sem vennéd.A piros folt lehet akár valami fertőzést,gomba is.

2014. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Bocs látom a piros folt a szemednél van,azt hittem az is a nemi szervednél.


Ha valakinek kijöttek a visszerei akkor meg nem húzodnak csak úgy vissza.Tehát szerintem nem visszér.


Szerintem ha nem dudorodik nagyon ki akkor csak arról van szó egyik oldalon a heréknél nagyobbak az ereid,akár hosszabbak,vagy vastagabbak is.

2014. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!