Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék vérzés műtét után...

Fitymafék vérzés műtét után 1-2 nappal, normális ez?

Figyelt kérdés

tegnak körülmetéltek és a féket is átvágták mert rövid volt és a fék vérzik és nem áll el, csak csöpög és nem aáá el a vérzés csak akkor áll el ha vagy 10 réteg gézlappal körbetekerem de egy idő után az is átvérzik.

nem tudom hogy ez normális-e vagy mi ilyenkor a teendő, ha valaki tudna segíteni annak örülnék.

válaszokat előre is köszönöm!


2014. dec. 19. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem áll el a vérzés, vissza kellene menned az orvoshoz, amint lehetséges!
2014. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ de nem lehet az hogy pár nap után elmúlik magától?
2014. dec. 19. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de inkább nézesd meg a biztonság kedvéért vagy legalább telefonon hívd fel az orvosod!
2014. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem evidens dolog,hogyha valami baj van, akkor sürgősen visszamegyek az orvoshoz. Neked vajon miért nem?

Ugyanis semmilyen hosszantartó vérzés nem normális, főleg akkor nem, ha annyira vérzik, hogy már több gézt is átáztat, és ez már, amit írsz ez szélsőség. Ott akkor vagy felszakadt a seb és a véralvadással van valami gáz, vagy a varrattal van valami probléma, ez elég gyakori szövődmény a körülmetélések után, már ezért sem preferálom a körülmetélést, mint alternaítvát, kivéve indokolt esetben, vagy fitymaszűkület esetén, ha előtte mindent megtett a műtött és orvosa azelőtt, hogy elkerülje és mégsem vált be semmi, esetleg akkor, ha az illető saját vágyát teljesíttette a KM által.


Komolyan mondom, hihetetlennek tartom, hogy mára oda jutottunk, hogyha baj van, akkor nem evidens egyeseknek,hogy visszamennek oda, ahol a bajt kialakították, nyilván ők is tudják azt kezelni..

2014. dec. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A műtétek után a sebek szoktak még vérezgetni.Ugy mondják öntisztulás van,kimossa magát.Itt a kötés felissza majd .

Belső műtéteknél is van ilyen ,akkor meg vékony csövön szivárog ki ,egy kis tasakba .Nem olyan vérzés ,hogy szinte csorog ,csöpög.Egyébként is a fék a legvérzékenyebb terület,és azt nem csak átvágták,hanem az egészet eltávolították.Nem mindenkinek egyforma a véralvadás pontja .Van aki vérzékenyebb,még foghúzásnál is rákérdez a doki .

2014. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) de már nem nagyon vérzik úgyhogy szerintem nincs gond
2014. dec. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!