Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok, nektek mi a véleményet...

Lányok, nektek mi a véleményetek egy 14 cm-es péniszről? Elégedettek vagytok egy ilyen mérettel?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha őszintén válaszolnátok és írjátok ki az életkorotokat, ha nem nagy kérés! ;)

2014. dec. 21. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Igen, elégedettek!

Saját tapasztalat!

2014. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fontos a méret, de használni is tudni kell.
2014. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Te miért nem írtad meg az életkorod?

És igyekezz a kukacod nôveszteni.

2014. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hármas, te gyökér, azt nem lehet növelni.


Mellesleg jó a 14 centi :)

2014. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, 18 múltam. :) Hány éves vagy? És milyen vastag?
2014. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

21:25!


Csak egy kérdés volt. Ha normális választ nem tudsz adni inkább ne írj semmit... kutatások szerint ez egy európai átlagméret és a nők többsége elégedett ezzel, te úgy látszik, hogy pont nem tartozol ebbe a csoportba.., de azért gondoltam megkérdezem, hogy konkrét válaszokat kapjak. A barátnőim sem panaszkodtak soha (Jelenleg egyébként szingli vagyok:D) Lehet, csak kis pénisz szindrómában szenvedek, mert néha úgy érzem, lehetne nagyobb is, de ez előfordul, ez van, és nem csak nálam, szerintem másnál is. Nem muszáj megadni az életkorod.. de ahogy elnézem nem lehetsz több 17-nél, legalább is ami a mentalitásod illeti.. Bocsi, ha sértő voltam, de a te hozzászólásod is az volt. És bocsánat mást sem akarok megsérteni az életkorát illetően.

2014. dec. 21. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15 cm. Nem nagyon jöttek tőle lázba, de élvezték. Én azt gondolom hogy a 14 cm a legtöbbnek megfelel.
2014. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!