Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem úgymond "felfelé...

A péniszem úgymond "felfelé görbül". Mit lehet tenni ezügyben?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam itt, jobbra - illetve ballra hajlo pèniszekről, de olyan problèma ami nekem van, olyanra nem találtam választ.

Szóval: 19 èves srác vagyok. A pèniszem merev állapotban nem "áll", azaz ha merevedèsem van, es a hátamon fekszem mondjuk, akkor csakúgy lóg a hasamon. Ha felállok akkor kb 95 foknál nem tudom "leljebb nyomni" Nem tudom mi lehet a problèma, kèrlek segítsetek!! A válaszokat előlre is köszönöm!!!


2014. dec. 23. 02:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a probléma? Nincs evvel semmi probléma.

A gátizmokat kéne erősítened, akkor fekve is áll. Szerintem. Lány vagyok.

Keménynek kemény?

Mennyire?

2014. dec. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát az a bajod, hogy a péniszed nem derékszögben áll? Ez önmagában nem probléma. Ha szexnél nem akadályoz, akkor így is rendben vagy!
2014. dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A péniszt tartó izmok húzzák fel .Mereven ez így működik.

Eljön majd az az idő is,mikor örülsz a 30 foknak is .

2014. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor lenne gond, ha 180 foknál nagyobb szögben állna, mert akkor befelé nőtt volna.

Egyébként: "Nem tudom mi lehet a problèma" - én tudom! USER ERROR. Tanulj meg együtt élni a testeddel.

2014. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Előszöris köszönöm az eddigi válaszokat! igen kemèny, csak az a problèma ha rossz szögben áll. Nem akarok ezzel együttèlni, mert ha van erre műtèt, akkor mièrt ne csináltassam meg? szexnèl kicsit zavar, mert pl. misszionáriusban kicsit lefele kell nyomkodnom hogy ne fájjon közben. Szóval..Van erre műtèt vagy valami gyakorlat?
2014. dec. 23. 14:37
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Jaj, nehogy kés alá feküdj egy ilyen probléma miatt! Olyan talán senkinek nincs, amely izgalmi állapotban úgy áll, mint egy a hasadra bocsátott merőleges. Semmi műtét, felesleges.
2014. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "törődèst", de mindenkèpp meg szeretnèm műtetni. Volt már sok műtètem, koztük egy körülmetèlès is. Bízom az orvostudományban, es szerintem ez nem olyan hülye kèrdès mint a sok " hogyan tudnám megnövelni a farkam mèretèt.."
2014. dec. 23. 15:18
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Te tudod, de az is lehet, hogy még rosszabb lesz! Illetve, hogy a műtéttel rontják el. Mert szerintem most nem olyan vészes!
2014. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
El bír egy veder vizet?
2014. dec. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!