Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az? , hogy amikor...

Miért van az? , hogy amikor kiverem, és utánan továvbra is feláll, elkezd a péniszem fájni.

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem tudsz ellazulni utána .Ennek a folyamatnak automatikusnak be kellene következni .
2014. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol fáj ilyenkor? Nem lehetséges, hogy maszti közben kicsit durva vagy magadhoz?
2014. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél többet gyakorolsz, annál könnyebb lesz..a végén már akkor sem áll, amikor kéne
2014. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is fájt amíg nem jött a sperma. A makkod fáj ugye? Ha jön a sperma akor nem tom mi baj van de ha még nem jön akkor ne agódj ahogy jönni fog nem fog fájni
2014. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miután kiverem - és jön az anyag -, utána nekem se lankad le egyből. Simán ki tudom verni még egyszer. Ezzel szerintem nincs gond.

17/f

2014. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha többször keverem, utána amikor áll akkor szokott néha fájni, ilyen szorító érzés...

Am jön a sperma rendesen, igaz, masodszorra sokkal kevesebb.

köszönöm a válaszokat! :)

2014. dec. 25. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!